Pomoc

Kupuj bilety szybciej

Ocena: 4.7 4.7
Użyj aplikacji

City Sightseeing Kopenhaga: 72-godzinna wycieczka autobusem hop-on hop-off

Odkryj Kopenhagę z najwyższego pokładu autobusu i podziwiaj najlepsze widoki w mieście

City Sightseeing - Klasyczna trasa
Otwarte dzisiaj: 10:00 - 17:00
City Sightseeing - Kolorowa trasa
Otwarte dzisiaj: 11:45 - 16:45
Zwiedzanie miasta - trasa zielona
Otwarte dzisiaj: 11:00 - 15:00
Przewodnik audio: Angielski, Chiński, Duński, Francuski, Hiszpański, Japoński, Niemiecki, Polski, Rosyjski, Szwedzki, Włoski
Szybkie wejście
Dostawca: City Sightseeing LTD
Adres siedziby: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z Centrum pomocy Tiqets. Działamy jako punkt kontaktu w imieniu organizatora atrakcji

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

72-godzinna wycieczka autobusowa hop-on hop-off obejmująca wszystkie trasy
Przystanki w pobliżu głównych atrakcji
Wstęp do atrakcji
  • Ciesz się 72-godzinnym nieograniczonym biletem autobusowym Hop-On Hop-Off Tour z panoramicznym widokiem na Kopenhagę
  • Dostęp do trzech tras autobusowych po Kopenhadze, obejmujących całe miasto i jego główne zabytki
  • Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi we wszystkich autobusach, bezpłatnej mapy i przewodników audio w 11 językach, aby poznać historię i kulturę Kopenhagi

Absolutnie nie można odwiedzić Kopenhagi bez wycieczki do kanału Nyhavn. Wskocz na klasyczną trasę kopenhaską i zwiedzaj urocze nabrzeże.

Znajdziesz tu bary jazzowe, stoiska z jedzeniem i rzędy tęczowych tarasów. Ten kolorowy obszar ma kolorową historię do dopasowania. Zbudowany przez szwedzkich jeńców wojennych w XVII wieku port słynął z pijaństwa, rozpusty i prostytucji. Tutaj też dorastał Hans Christian Andersen.

Zrób sobie selfie przed uroczym cytrynowo-żółtym domem, w którym duński bohater narodowy napisał swoją pierwszą bajkę. Wskocz z powrotem i udaj się do słynnego posągu Małej Syrenki, hołdując tragicznej (przynajmniej w oryginalnej historii) bohaterce najsłynniejszej opowieści Andersena!

W pobliżu można przespacerować się po pięknym parkowym molo Langelinie i podziwiać kolosalne luksusowe statki wycieczkowe. Dzięki temu 72-godzinnemu biletowi obejmującemu wszystkie trasy, zwiedzanie wszystkich obowiązkowych atrakcji w Kopenhadze jest bezpieczne!

Ważny przez: 72 godz.

Od momentu aktywacji Twój bilet jest ważny przez 72 godzin(y).

Proszę przedstawić swój bilet na smartfonie kierowcy w autobusie.

  • Trasa klasyczna: czas trwania 1 godzina 30 minut, częstotliwość 30 minut, odjazd z Ved Stranden
  • Kolorowa trasa: czas trwania 55 minut, częstotliwość 1 godzina, początek od Ved Stranden
  • Trasa zielona: czas trwania 45 minut, częstotliwość 2 godziny, początek od Tivoli / Radisson Collection Royal Hotel
City Sightseeing - Klasyczna trasa
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 17:00
Niedziela 10:00 - 17:00
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
City Sightseeing - Kolorowa trasa
Czwartek 11:45 - 16:45
Piątek 11:45 - 16:45
Sobota 11:45 - 16:45
Niedziela 11:45 - 16:45
Poniedziałek 11:45 - 16:45
Wtorek 11:45 - 16:45
Środa 11:45 - 16:45
Zwiedzanie miasta - trasa zielona
Czwartek 11:00 - 15:00
Piątek 11:00 - 15:00
Sobota 11:00 - 15:00
Niedziela 11:00 - 15:00
Poniedziałek 11:00 - 15:00
Wtorek 11:00 - 15:00
Środa 11:00 - 15:00
  • Anulowanie jest możliwe na 24 godzinę przed datą wizyty.
  • Zmiana daty lub godziny jest możliwa na 24 godzin(y) przed datą wizyty.

Oceny i recenzje

3,5
4 zweryfikowane recenzje klienta
5
4
3
2
1
1
2
0
0
1

Obrazy klienta

3 Opinie
s
simone,  Italy Italy
11 maj 2024
Okropny
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha...
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha provocato la cancellazione dei bus per l'intera giornata del 5 maggio, facendomi perdere un terzo del pacchetto che ho comprato. Pessima organizzazione.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
A
Andrea,  Slovakia Slovakia
25 cze 2023
Wspaniały
Driver Kerekes was very kind. He helped us how to spend a amazing time in Copenhagen
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
M
Muriel,  France France
21 wrz 2023
Dobrze
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est...
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est agréable. Le violet également. Notre billet est pour 3 jours cela nous permettra de faire également le vert qui lui n'a que 3horaires pour le réaliser 11h00, 12h00, 13h00. On apprécie toujours de faire le hop on/off car il permet d'avoir une très belle vue d'ensemble de la ville.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes

Wycieczki hop-on hop-off w Kopenhadze - więcej sposobów na poznanie