Pomoc

Kupuj bilety szybciej

Ocena: 4.7 4.7
Użyj aplikacji

Red Sightseeing Kopenhaga: 24-GODZINNA wycieczka autobusem Hop-on Hop-Off

Poznaj zabytki Kopenhagi dzięki temu 24-godzinnemu biletowi.

Linia niebieska
Otwarte dzisiaj:
Linia pomarańczowa
Otwarte dzisiaj:
Przewodnik audio: Angielski, Duński, Francuski, Hiszpański, Mandaryński, Niemiecki, Rosyjski, Szwedzki, Włoski, portugalski
Przewodnik na żywo: Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki, Rosyjski, Włoski, portugalski
Dostawca: Tiqets International B.V.
Adres siedziby: James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, NL
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z Centrum pomocy Tiqets. Działamy jako punkt kontaktu w imieniu organizatora atrakcji

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

Co jest wliczone w cenę?

24-godzinna wycieczka autobusem hop-on hop-off z 22 przystankami
Przystanki w pobliżu głównych atrakcji
Słuchawki (przy pierwszym użyciu biletu)
WiFi

Co nie jest wliczone w cenę

Wycieczka łodzią

Ważne informacje

* Autobus odjeżdża co 30-45 minut, między 09:15 a 16:45 * Ostatnia pełna trasa odjeżdża o godz. 15:15 * Przystanki Sightseeing Bus są zintegrowane z przystankami transportu publicznego

Przydatne pliki do pobrania

Dokąd się udasz

Miejsca, które zobaczysz

  • Nyhavn
  • Pałac Christiansborg
  • Wskakuj i wysiadaj z kopenhaskiego autobusu do zwiedzania i zaplanuj swoją własną trasę zwiedzania na 23 przystankach w różnych kulturalnych atrakcjach duńskiej stolicy
  • Zobacz Małą Syrenkę, Ogrody Tivoli, Nyhavn, Zamek Rosenborg i wiele innych.
  • Twoja przepustka trwa 24 godziny, więc masz czas, aby zobaczyć wszystko, co chcesz, a kiedy już poznasz teren, jest to również świetny sposób na poruszanie się po mieście!

Zrób swój ślad w Danii - wskocz i wysiądź z tego autobusu do zwiedzania Kopenhagi na 23 różnych przystankach w całym mieście. Zobacz Małą Syrenkę, przejedź się rollercoasterem w Ogrodach Tivoli, policz łodzie rybackie w Nyhavn i wiele więcej.

Dzięki 23 przystankom rozmieszczonym strategicznie w najważniejszych punktach kulturalnych duńskiej stolicy i możliwości wsiadania i wysiadania tak często, jak tylko chcesz, ten bilet daje Ci pełną kontrolę nad Twoją skandynawską przygodą.

Przejedź się słynnym kołem w Ogrodach Tivoli, przywitaj się z Małą Syrenką Hansa Christiana Andersena i zobacz kolorowe wystawy sklepów nad wodą w Nyhavn. Wysiądź i rozprostuj nogi podczas spaceru nad wodą, zrelaksuj się przy kawie i duńskim ciastku, a następnie wskocz z powrotem, gdy będziesz miał ochotę.

Dzięki przewodnikowi audio poznasz historię. Na przykład dowiesz się, że Kopenhaga była pierwotnie spokojną wioską rybacką, która cierpiała z powodu częstych najazdów piratów!

Ważny przez: 24 godz.

Od momentu aktywacji Twój bilet jest ważny przez 24 godzin(y).

  • Wskocz na dowolny z 23 przystanków RED BUSES Copenhagen i pokaż kierowcy swój bilet na smartfonie!
  • Przystanki autobusowe są zintegrowane z przystankami autobusów miejskich - szukaj małego znaku oznaczającego przystanek autobusu turystycznego
  • Po wejściu na pokład pobierz aplikację, aby zobaczyć godziny odjazdów i przyjazdów autobusów oraz aktualną lokalizację.
  • Autobus kursuje od godziny 09:00 z odjazdami co 10-45 minut
  • Ostatni odjazd z Dworca Centralnego/Ogrodów Tivoli o godzinie 16:00
Linia czerwona
Poniedziałek 09:15 - 16:45
Wtorek 09:15 - 16:45
Środa 09:15 - 16:45
Czwartek 09:15 - 16:45
Piątek 09:15 - 16:45
Sobota 09:15 - 16:45
Niedziela 09:15 - 16:45
Linia niebieska
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Linia pomarańczowa
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
  • Anulowanie jest możliwe na 24 godzinę przed datą wizyty.
  • Zmiana daty lub godziny jest możliwa na 24 godzin(y) przed datą wizyty.

Oceny i recenzje

4,3
32 zweryfikowane recenzje klienta
5
4
3
2
1
19
6
4
3
0
3 Opinie
M
Michal,  Germany Germany
10 maj 2024
Kiepski
Overcrowded, you cannot stay on the top of the bus the whole ride as we need to exchange the bus twice during the one lap. Better buy 24h metro ticket instead.
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
P
Pravin,  Norway Norway
08 maj 2024
Wspaniały
Very Good experience with sightseeing.Its flexibility is the key.Thanks a lot
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
A
Anonimowy
29 kwi 2024
Przeciętny
good way to get to know the city and major attractions
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen

Wycieczki hop-on hop-off w Kopenhadze - więcej sposobów na poznanie