Help

Je tickets nog sneller op zak

4.7 beoordeling 4.7
Gebruik de app

Red Sightseeing Kopenhagen: Hop-on Hop-Off Bus Tour

Ontdek de bezienswaardigheden van Kopenhagen met deze bustour

Audiogids: Deens, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Mandarijn, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds
Livegids: Duits, Engels, Frans, Italiaans, Portugees, Russisch, Spaans
Aanbieder: Tiqets International B.V.
Geregistreerd adres: James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, NL
Contactgegevens

Neem contact op met de Tiqets helpdesk. Wij treden op als contactpersoon namens de aanbieder van de activiteit

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Hop-on hop-off bus tour met 22 stops
Stops bij de belangrijkste bezienswaardigheden
Oortelefoons (bij het eerste gebruik van het ticket)
WiFi
Boottocht

Bezienswaardigheden onderweg:

  • Nyhavn
  • Christiansborg
  • Stap in en uit de Copenhagen Sightseeing Bus en stel je eigen sightseeing route samen bij 23 haltes bij verschillende culturele hoogtepunten in de Deense hoofdstad
  • Bekijk de Kleine Zeemeermin, Tivoli Gardens, Nyhavn, Kasteel Rosenborg, en meer
  • Je hebt de tijd om alles te zien wat je wilt, en als je eenmaal de weg weet, is het ook een geweldige manier om je door de stad te verplaatsen!

Zet je stempel in Denemarken - stap op en uit deze Copenhagen Sightseeing Bus bij 23 verschillende haltes in de stad. Bekijk de Kleine Zeemeermin, maak een ritje in de achtbanen van Tivoli Gardens, tel de vissersboten bij Nyhavn, en nog veel meer.

Met 23 haltes die strategisch gelegen zijn bij culturele hoogtepunten in de Deense hoofdstad, en de mogelijkheid om in en uit te stappen zo vaak je maar wilt, geeft dit ticket je volledige controle over je Scandinavische avontuur.

Maak een ritje op het beroemde rad in de Tivoli Tuinen, zeg hallo tegen de Kleine Zeemeermin van Hans Christian Andersen, en bekijk de kleurrijke etalages aan het water in Nyhavn. Stap uit en strek je benen tijdens een wandeling langs het water, ontspan met een kopje koffie en een Deens gebakje, en spring er weer op als je zin krijgt.

Je leert de geschiedenis onderweg via je audiogids. Zo leer je bijvoorbeeld dat Kopenhagen oorspronkelijk een rustig vissersdorpje was dat vroeger regelmatig te lijden had onder invallen van piraten!

Geldig gedurende: 24u

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 24 uur geldig.

  • Stap in bij een van de 23 haltes van RED BUSES Kopenhagen en laat je smartphoneticket aan de chauffeur zien!
  • Bushaltes zijn geïntegreerd met de haltes van de stadsbussen - zoek naar een klein bordje voor de sightseeing bushalte
  • Eenmaal aan boord kun je de app downloaden om vertrek- en aankomsttijden van de bus en je huidige locatie te zien
  • De bus rijdt vanaf 09:00 en vertrekt elke 10-45 minuten.
  • Het laatste vertrek vanaf Centraal Station/Tivoli Gardens is om 16:00
Rode lijn
Donderdag 09:15 - 16:45
Vrijdag 09:15 - 16:45
Zaterdag 09:15 - 16:45
Zondag 09:15 - 16:45
Maandag 09:15 - 16:45
Dinsdag 09:15 - 16:45
Woensdag 09:15 - 16:45
Blauwe lijn
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Oranje lijn
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
  • Annuleren is mogelijk tot 24 uur voor je bezoekdatum.
  • Je kunt je ticket tot 24 uur voor de datum van je bezoek wijzigen.

Beoordelingen & reviews

4,1
40 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
23
6
5
5
1
3 reviews
M
Michal,  Germany Germany
10 mei 2024
Slecht
Overcrowded, you cannot stay on the top of the bus the whole ride as we need to exchange the bus twice during the one lap. Better buy 24h metro ticket instead.
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
P
Pravin,  Norway Norway
08 mei 2024
Uitstekend
Very Good experience with sightseeing.Its flexibility is the key.Thanks a lot
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
A
Anoniem
29 apr. 2024
Gemiddeld
good way to get to know the city and major attractions
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen

Andere manieren om Hop-on Hop-off tours in Kopenhagen te ontdekken