Help

Je tickets nog sneller op zak

4.7 beoordeling 4.7
Gebruik de app

City Sightseeing Kopenhagen: 72H Klassieke route Hop-on Hop-off Bus Tour

De beste manier om alle belangrijke bezienswaardigheden van Kopenhagen te verkennen

Bezienswaardigheden in de stad - Klassieke route
Vandaag geopend: 10:00 - 17:00
Bezienswaardigheden in de stad - Kleurrijke route
Vandaag geopend: 11:45 - 16:45
Bezienswaardigheden in de stad - Groene route
Vandaag geopend: 11:00 - 15:00
Aanbieder: City Sightseeing LTD
Geregistreerd adres: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Contactgegevens

Neem contact op met de Tiqets helpdesk. Wij treden op als contactpersoon namens de aanbieder van de activiteit

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

72 uur durende hop-on hop-off bus tour (klassieke route)
Stops bij de belangrijkste bezienswaardigheden
Toegang tot attracties

Toon je smartphone ticket aan de chauffeur bij het instappen in de bus

Bezienswaardigheden onderweg:

  • The Little Mermaid
  • Geniet van een 72 uur durende onbeperkte Hop-On Hop-Off Bus Tour met panoramische uitzichten op het klassieke Kopenhagen
  • Audiogidsen in 11 talen leren je over de geschiedenis en cultuur van Kopenhagen
  • Gratis Wi-Fi in alle bussen en gratis kaart betekent dat je verbonden en georiënteerd kunt blijven in de stad

Prachtig, prachtig Kopenhagen. Je weet gewoon dat als er een liedje over een stad is geschreven, het wel iets bijzonders moet zijn! En Kopenhagen is niets anders dan bijzonder. Met dit 72-uurs Classic Route ticket kun je zien en ontdekken waarom.

Een van de beste onderdelen van de hop-on hop-off tour is dat als je iets geweldigs ziet, je kunt afstappen om het van dichterbij te bekijken. Dat zal waarschijnlijk het geval zijn als je Rosenborg Castle passeert, een spectaculair renaissancegebouw dat oorspronkelijk werd gebouwd als zomerhuis voor koning Christian IV. Wat een zomerhuis, hè? Maar met 14 kinderen die de kindertijd overleefden, had hij de ruimte misschien wel nodig!

Nadat je een kasteel hebt gezien, is het zinvol een paleis te bezoeken. En Amalienborg zal je niet teleurstellen. Het zijn eigenlijk vier paleizen met identieke gevels en is het thuis van de Deense koninklijke familie sinds hun vorige huis eind 18e eeuw afbrandde.

Geldig gedurende: 72u

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 72 uur geldig.

  • Klassieke route: Duur 1H30
  • Frequentie: 30 min
  • Start vanaf Ved Stranden
Bezienswaardigheden in de stad - Klassieke route
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag 10:00 - 17:00
Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Bezienswaardigheden in de stad - Kleurrijke route
Vrijdag 11:45 - 16:45
Zaterdag 11:45 - 16:45
Zondag 11:45 - 16:45
Maandag 11:45 - 16:45
Dinsdag 11:45 - 16:45
Woensdag 11:45 - 16:45
Donderdag 11:45 - 16:45
Bezienswaardigheden in de stad - Groene route
Vrijdag 11:00 - 15:00
Zaterdag 11:00 - 15:00
Zondag 11:00 - 15:00
Maandag 11:00 - 15:00
Dinsdag 11:00 - 15:00
Woensdag 11:00 - 15:00
Donderdag 11:00 - 15:00
  • Annuleren is mogelijk tot 24 uur voor je bezoekdatum.
  • Je kunt je ticket tot 24 uur voor de datum van je bezoek wijzigen.

Beoordelingen & reviews

4
13 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
4
5
4
0
0
3 reviews
S
Sharon ,  United Kingdom United Kingdom
15 feb. 2024
Uitstekend
Ordered tour online 72 hour was on offer and was a bargain. Lots of information about Copenhagen and its history. Its great you can stay on or just get off at tge stop that interests you. Helpful...
Ordered tour online 72 hour was on offer and was a bargain. Lots of information about Copenhagen and its history. Its great you can stay on or just get off at tge stop that interests you. Helpful and friendly agents and driver and great seeing the main sights.
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen
g
guido R,  Austria Austria
01 jun. 2024
Uitstekend
Very very good and very very enjoyfull and interresting
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen
W
Wolfgang,  Germany Germany
20 mei 2024
Gemiddeld
Leider funktionierte der Audio-Guide in einem Bus nur zeitweise und in einem anderen gar nicht! Ansonsten war die Leistung bei einem vergleichsweise guten Preis von Tiqets super!
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen

Andere manieren om Hop-on Hop-off tours in Kopenhagen te ontdekken