Help

Je tickets nog sneller op zak

4.7 beoordeling 4.7
Gebruik de app

City Sightseeing Kopenhagen: 72H Alle Routes Hop-on Hop-off Bus Tour

Ontdek Kopenhagen vanaf het bovendek van een bus en krijg het beste uitzicht van de stad

Bezienswaardigheden in de stad - Klassieke route
Vandaag geopend: 10:00 - 17:00
Bezienswaardigheden in de stad - Kleurrijke route
Vandaag geopend: 11:45 - 16:45
Bezienswaardigheden in de stad - Groene route
Vandaag geopend: 11:00 - 15:00
Audiogids: Chinees, Deens, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Pools, Russisch, Spaans, Zweeds
Fast Track
Aanbieder: City Sightseeing LTD
Geregistreerd adres: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Contactgegevens

Neem contact op met de Tiqets helpdesk. Wij treden op als contactpersoon namens de aanbieder van de activiteit

Upgrade jouw ervaring

Ontdek meer ticketopties, zoals rondleidingen en city cards

Bekijk de opties

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

72 uur hop-on hop-off bus tour die alle routes bestrijkt
Stops bij de belangrijkste bezienswaardigheden
Toegang tot attracties
  • Geniet van een 72 uur onbeperkt Hop-On Hop-Off Bus Tour ticket met 360º panoramisch uitzicht op Kopenhagen.
  • Toegang tot drie busroutes rond Kopenhagen, die de hele stad en de belangrijkste bezienswaardigheden bestrijken
  • Geniet van gratis Wi-Fi in alle bussen, een gratis kaart en audiogidsen in 11 talen om meer te leren over de geschiedenis en cultuur van Kopenhagen

Je kunt Kopenhagen absoluut niet bezoeken zonder een uitstapje naar het kanaal Nyhavn. Stap op de route Classic Copenhagen en stap uit om de charmante waterkant op je gemak te verkennen.

Je vindt er jazzbars, eetstalletjes en rijen regenboogkleurige terrassen. Dit kleurrijke gebied heeft een kleurrijke geschiedenis. Gebouwd door Zweedse krijgsgevangenen in de 17e eeuw, was de haven berucht om dronkenschap, losbandigheid en prostitutie. Hans Christian Andersen groeide hier ook op.

Neem een selfie voor het schilderachtige citroengele huis waar de nationale held van Denemarken zijn eerste sprookje schreef. Stap weer op en ga naar het beroemde standbeeld van de Kleine Zeemeermin, een eerbetoon aan de tragische (althans in het oorspronkelijke verhaal) heldin van Andersens beroemdste sprookje!

Wandel vlakbij over de mooie, door een park omzoomde Langeliniepier en bewonder de kolossale luxe cruiseschepen. Met dit 72-uurs ticket dat alle routes dekt, is je tocht naar alle must-see attracties in Kopenhagen verzekerd!

Geldig gedurende: 72u

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 72 uur geldig.

Laat je smartphone kaartje aan de buschauffeur zien.

  • Klassieke route: Duur 1 uur 30 min, Frequentie 30 min, Vertrek vanaf Ved Stranden
  • Kleurrijke route: Duur 55 min, Frequentie 1 Uur, Vertrek vanaf Ved Stranden
  • Groene route: Duur 45 min, Frequentie 2 Uur, Vertrek vanaf Tivoli / Radisson Collection Royal Hotel
Bezienswaardigheden in de stad - Klassieke route
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag 10:00 - 17:00
Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Bezienswaardigheden in de stad - Kleurrijke route
Donderdag 11:45 - 16:45
Vrijdag 11:45 - 16:45
Zaterdag 11:45 - 16:45
Zondag 11:45 - 16:45
Maandag 11:45 - 16:45
Dinsdag 11:45 - 16:45
Woensdag 11:45 - 16:45
Bezienswaardigheden in de stad - Groene route
Donderdag 11:00 - 15:00
Vrijdag 11:00 - 15:00
Zaterdag 11:00 - 15:00
Zondag 11:00 - 15:00
Maandag 11:00 - 15:00
Dinsdag 11:00 - 15:00
Woensdag 11:00 - 15:00
  • Annuleren is mogelijk tot 24 uur voor je bezoekdatum.
  • Je kunt je ticket tot 24 uur voor de datum van je bezoek wijzigen.

Beoordelingen & reviews

3,5
4 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
1
2
0
0
1

Foto's van bezoekers

3 reviews
s
simone,  Italy Italy
11 mei 2024
Verschrikkelijk
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha...
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha provocato la cancellazione dei bus per l'intera giornata del 5 maggio, facendomi perdere un terzo del pacchetto che ho comprato. Pessima organizzazione.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
A
Andrea,  Slovakia Slovakia
25 jun. 2023
Uitstekend
Driver Kerekes was very kind. He helped us how to spend a amazing time in Copenhagen
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
M
Muriel,  France France
21 sep. 2023
Goed
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est...
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est agréable. Le violet également. Notre billet est pour 3 jours cela nous permettra de faire également le vert qui lui n'a que 3horaires pour le réaliser 11h00, 12h00, 13h00. On apprécie toujours de faire le hop on/off car il permet d'avoir une très belle vue d'ensemble de la ville.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes

Unieke combinaties

Combineer Hop-on Hop-off tours in Kopenhagen met andere favorieten in Kopenhagen. Soms zijn dingen samen gewoon beter.

Andere manieren om Hop-on Hop-off tours in Kopenhagen te ontdekken