Ajuda

Obtén els tiquets més ràpidament

Valoració: 4.7 4.7
Fes servir l'app

Red Sightseeing Copenhaguen: Tour amb bus turístic

Explora els llocs d'interès de Copenhaguen amb aquesta excursió amb bus

Línia blava
Obre avui:
Orange Line
Obre avui:
Audioguia: Portuguès, alemany, anglès, danès, espanyol, francès, italià, mandarí, rus, suec
Guia: Portuguès, alemany, anglès, espanyol, francès, italià, rus
Proveïdor: Tiqets International B.V.
Adreça registrada: James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, NL
Informació de contacte

Posa't en contacte amb el Centre d'ajuda de Tiqets. Actuem com a contacte en nom del proveïdor d'activitats

Part del contingut d'aquesta pàgina s'ha traduït automàticament i pot contenir imprecisions.

Tour amb bus turístic amb 22 parades
Parades a prop de les principals atraccions
Auriculars (quan s'utilitza el tiquet per primer cop)
Wifi
Tour en vaixell

Monuments que veuràs

  • Nyhavn
  • Palau de Christiansborg
  • Puja i baixa del Copenhagen Sightseeing Bus i dissenya el teu propi itinerari turístic a 23 parades en diversos llocs culturals destacats de la capital danesa
  • Descobreix la Sirenita, els jardins de Tívoli, Nyhavn, el castell de Rosenborg i molt més
  • Tingues temps de veure tot el que vulguis, i una vegada que t'hagis adonat del terreny, també és una bona manera de moure't per la ciutat!

Deixa la teva empremta a Dinamarca: puja i baixa d'aquest autobús turístic de Copenhaguen a 23 parades diferents de la ciutat. Veure La Sirenita, pujar a les muntanyes russes dels jardins de Tívoli, comptar els vaixells de pesca a Nyhavn i molt més.

Amb 23 parades situades estratègicament en els punts culturals més destacats de la capital danesa i la possibilitat de pujar i baixar amb la freqüència que vulguis, aquest bitllet t'ofereix un control total sobre la teva aventura nòrdica.

Puja a la famosa roda dels jardins de Tívoli, saluda la Sireneta de Hans Christian Andersen i mira els colorits aparadors que hi ha al costat de l'aigua a Nyhavn. Baixa't i estira les cames en un passeig a la vora del mar, relaxa't amb un cafè i una pastisseria danesa i torna a posar-te en marxa quan et vingui de gust.

Aprendràs l'historial a mesura que vagis avançant a través de l'audioguia. Per exemple, podries saber que Copenhaguen era originalment un poble de pescadors tranquils que solien patir freqüents incursions de pirates.

Vàlid per a: 24 h

Un cop activat, el tiquet és vàlid durant 24 hores.

  • Puja a qualsevol de les 23 parades dels AUTOBUSOS VERMELLS de Copenhaguen i mostra el tiquet amb l'smartphone al conductor!
  • Les parades d'autobús estan integrades amb les parades d'autobús de la ciutat: cerca un senyal petit per a la parada d'autobús turístic
  • Una vegada a bord, descarrega l'app per veure les hores de sortida i d'arribada de l'autobús i la ubicació actual
  • L'autobús funciona a partir de les 09:00 amb sortides cada 10-45 minuts
  • L'última sortida des de l'estació central/jardins de Tívoli és a les 16:00
Línia vermella
Dijous 09:15 - 16:45
Divendres 09:15 - 16:45
Dissabte 09:15 - 16:45
Diumenge 09:15 - 16:45
Dilluns 09:15 - 16:45
Dimarts 09:15 - 16:45
Dimecres 09:15 - 16:45
Línia blava
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Orange Line
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
Dilluns
Dimarts
Dimecres
  • Es pot cancel·lar fins a 24 hores abans de la data de visita.
  • Es pot reprogramar la visita fins a 24 hores abans de la data de visita.

Valoracions i ressenyes

4,1
40 ressenyes de clients verificades
5
4
3
2
1
23
6
5
5
1
3 ressenyes
M
Michal,  Germany Germany
10 de maig 2024
Dolenta
Overcrowded, you cannot stay on the top of the bus the whole ride as we need to exchange the bus twice during the one lap. Better buy 24h metro ticket instead.
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
P
Pravin,  Norway Norway
08 de maig 2024
Excel·lent
Very Good experience with sightseeing.Its flexibility is the key.Thanks a lot
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
A
Anònim
29 d’abr. 2024
Mitjana
good way to get to know the city and major attractions
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen

Més maneres de visitar Tours en bus turístic a Copenhaguen