Ajuda

Obtén els tiquets més ràpidament

Valoració: 4.7 4.7
Fes servir l'app

City Sightseeing Copenhaguen: tour en bus turístic de 72 HORES per totes les rutes

Descobreix Copenhaguen des de la coberta superior d'un autobús i gaudeix de les millors vistes de la ciutat

Visites turístiques a la ciutat: ruta clàssica
Obre avui: 10:00 - 17:00
Visites turístiques a la ciutat: ruta colorida
Obre avui: 11:45 - 16:45
Visites turístiques a la ciutat - Ruta verda
Obre avui: 11:00 - 15:00
Audioguia: Alemany, anglès, danès, espanyol, francès, italià, japonès, polonès, rus, suec, xinès
Accés ràpid
Proveïdor: City Sightseeing LTD
Adreça registrada: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Informació de contacte

Posa't en contacte amb el Centre d'ajuda de Tiqets. Actuem com a contacte en nom del proveïdor d'activitats

Millora l'experiència

Explora més opcions de tiquets, incloent-hi els tours i City Cards

Descobreix més

Part del contingut d'aquesta pàgina s'ha traduït automàticament i pot contenir imprecisions.

Recorregut en autobús turístic de 72 hores que cobreix totes les rutes
Parades a prop de les principals atraccions
Accés a les atraccions
  • Gaudeix d'un bitllet de bus turístic il·limitat de 72 hores amb vistes panoràmiques de 360º de Copenhaguen
  • Accedeix a tres rutes d'autobús turístic per Copenhaguen, que cobreixen tota la ciutat i els seus principals llocs d'interès
  • Gaudeix de wifi gratuït en tots els autobusos, un mapa gratuït i audioguies en 11 idiomes per conèixer la història i la cultura de Copenhaguen

No pots visitar Copenhaguen sense anar al canal de Nyhavn. Puja a la ruta clàssica de Copenhaguen i baixa per explorar l'encantador litoral quan vulguis.

Trobaràs bars de jazz, parades de menjar i files de terrasses de colors arc de Sant Martí. Aquesta zona colorida té una història acolorida a joc. Construït per presoners de guerra suecs al segle XVII, el port era famós per l'embriaguesa, el desengany i la prostitució. Hans Christian Andersen també va créixer aquí.

Fes-te un selfie davant de la pintoresca casa de color groc llimona on l'heroi nacional de Dinamarca va escriure el seu primer conte de fades. Torna a pujar i dirigeix-te a la famosa estàtua de la Sirenita, un homenatge a la tràgica heroïna (almenys en la història original) del conte més famós d'Andersen.

A prop, passeja pel preciós moll de Langelinie, envoltat de parcs, i admira els colossals creuers de luxe. Amb aquest tiquet de 72 hores que cobreix totes les rutes, la teva excursió a totes les atraccions imprescindibles de Copenhaguen està assegurada!

Vàlid per a: 72 h

Un cop activat, el tiquet és vàlid durant 72 hores.

Presenta el tiquet amb el telèfon intel·ligent al conductor de l'autobús.

  • Ruta clàssica: Durada 1 hora 30 minuts, Freqüència 30 minuts, Sortida des de Ved Stranden
  • Ruta de colors: durada 55 minuts, freqüència 1 hora, comença a partir de Ved Stranden
  • Ruta Verda: Durada 45 minuts, Freqüència 2 Hores, Inici a partir de Tivoli / Radisson Collection Royal Hotel
Visites turístiques a la ciutat: ruta clàssica
Dijous 10:00 - 17:00
Divendres 10:00 - 17:00
Dissabte 10:00 - 17:00
Diumenge 10:00 - 17:00
Dilluns 10:00 - 17:00
Dimarts 10:00 - 17:00
Dimecres 10:00 - 17:00
Visites turístiques a la ciutat: ruta colorida
Dijous 11:45 - 16:45
Divendres 11:45 - 16:45
Dissabte 11:45 - 16:45
Diumenge 11:45 - 16:45
Dilluns 11:45 - 16:45
Dimarts 11:45 - 16:45
Dimecres 11:45 - 16:45
Visites turístiques a la ciutat - Ruta verda
Dijous 11:00 - 15:00
Divendres 11:00 - 15:00
Dissabte 11:00 - 15:00
Diumenge 11:00 - 15:00
Dilluns 11:00 - 15:00
Dimarts 11:00 - 15:00
Dimecres 11:00 - 15:00
  • Es pot cancel·lar fins a 24 hores abans de la data de visita.
  • Es pot reprogramar la visita fins a 24 hores abans de la data de visita.

Valoracions i ressenyes

3,5
4 ressenyes de clients verificades
5
4
3
2
1
1
2
0
0
1

Imatges del client

3 ressenyes
s
simone,  Italy Italy
11 de maig 2024
Molt dolenta
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha...
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha provocato la cancellazione dei bus per l'intera giornata del 5 maggio, facendomi perdere un terzo del pacchetto che ho comprato. Pessima organizzazione.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
A
Andrea,  Slovakia Slovakia
25 de juny 2023
Excel·lent
Driver Kerekes was very kind. He helped us how to spend a amazing time in Copenhagen
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
M
Muriel,  France France
21 de set. 2023
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est...
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est agréable. Le violet également. Notre billet est pour 3 jours cela nous permettra de faire également le vert qui lui n'a que 3horaires pour le réaliser 11h00, 12h00, 13h00. On apprécie toujours de faire le hop on/off car il permet d'avoir une très belle vue d'ensemble de la ville.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes

Combinacions seleccionades manualment

Combina els teus preferits a Tours en bus turístic a Copenhaguen amb els de Copenhaguen. Algunes coses són millors de dues en dues.

Més maneres de visitar Tours en bus turístic a Copenhaguen