Pomoc

Kupuj bilety szybciej

Ocena: 4.7 4.7
Użyj aplikacji

City Sightseeing Kopenhaga: 72H Classic Route Hop-on Hop-off Bus Tour

Najlepszy sposób na poznanie wszystkich głównych atrakcji Kopenhagi

City Sightseeing - Klasyczna trasa
Otwarte dzisiaj: 10:00 - 17:00
City Sightseeing - Kolorowa trasa
Otwarte dzisiaj: 11:45 - 16:45
Zwiedzanie miasta - trasa zielona
Otwarte dzisiaj: 11:00 - 15:00
Dostawca: City Sightseeing LTD
Adres siedziby: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z Centrum pomocy Tiqets. Działamy jako punkt kontaktu w imieniu organizatora atrakcji

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

72-godzinna wycieczka autobusowa hop-on hop-off (trasa klasyczna)
Przystanki w pobliżu głównych atrakcji
Wstęp do atrakcji

Pokaż kierowcy swój bilet na smartfona podczas wsiadania do autobusu

Miejsca, które zobaczysz

  • The Little Mermaid
  • Ciesz się 72-godzinną nieograniczoną wycieczką autobusem Hop-On Hop-Off z panoramicznym widokiem na klasyczną Kopenhagę
  • Przewodniki audio w 11 językach pomogą Ci poznać historię i kulturę Kopenhagi
  • Darmowe Wi-Fi we wszystkich autobusach i bezpłatna mapa oznaczają, że możesz pozostać w kontakcie i orientować się w mieście

Wspaniała, wspaniała Kopenhaga. Po prostu wiesz, że jeśli miasto ma napisaną o tym piosenkę, to musi to być coś wyjątkowego! A Kopenhaga jest niczym, jeśli nie jest wyjątkowa. Dzięki 72-godzinnemu biletowi Classic Route będziesz mógł zobaczyć i odkryć wiele powodów.

Jedną z najlepszych części wycieczki hop-on hop-off jest to, że jeśli widzisz coś wspaniałego, możesz wyskoczyć, aby się temu bliżej przyjrzeć. Prawdopodobnie stanie się tak, gdy miniesz zamek Rosenborg, spektakularny renesansowy budynek, który został pierwotnie zbudowany jako domek letniskowy dla króla Christiana IV. Jakiś domek letni, co? Ale mając 14 dzieci, które przeżyły dzieciństwo, może potrzebował tego miejsca!

Po obejrzeniu zamku warto odwiedzić pałac. Amalienborg nie zawiedzie. W rzeczywistości są to cztery pałace z identycznymi fasadami i były domem duńskiej rodziny królewskiej od czasu spalenia ich poprzedniego domu pod koniec XVIII wieku.

Ważny przez: 72 godz.

Od momentu aktywacji Twój bilet jest ważny przez 72 godzin(y).

  • Trasa klasyczna: czas trwania 1H30
  • Częstotliwość: 30 minut
  • Rozpocznij od Ved Stranden
City Sightseeing - Klasyczna trasa
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 17:00
Niedziela 10:00 - 17:00
Poniedziałek 10:00 - 17:00
City Sightseeing - Kolorowa trasa
Wtorek 11:45 - 16:45
Środa 11:45 - 16:45
Czwartek 11:45 - 16:45
Piątek 11:45 - 16:45
Sobota 11:45 - 16:45
Niedziela 11:45 - 16:45
Poniedziałek 11:45 - 16:45
Zwiedzanie miasta - trasa zielona
Wtorek 11:00 - 15:00
Środa 11:00 - 15:00
Czwartek 11:00 - 15:00
Piątek 11:00 - 15:00
Sobota 11:00 - 15:00
Niedziela 11:00 - 15:00
Poniedziałek 11:00 - 15:00
  • Anulowanie jest możliwe na 24 godzinę przed datą wizyty.
  • Zmiana daty lub godziny jest możliwa na 24 godzin(y) przed datą wizyty.

Oceny i recenzje

4
13 zweryfikowanych recenzji klienta
5
4
3
2
1
4
5
4
0
0
3 Opinie
S
Sharon ,  United Kingdom United Kingdom
15 lut 2024
Wspaniały
Ordered tour online 72 hour was on offer and was a bargain. Lots of information about Copenhagen and its history. Its great you can stay on or just get off at tge stop that interests you. Helpful...
Ordered tour online 72 hour was on offer and was a bargain. Lots of information about Copenhagen and its history. Its great you can stay on or just get off at tge stop that interests you. Helpful and friendly agents and driver and great seeing the main sights.
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen
g
guido R,  Austria Austria
01 cze 2024
Wspaniały
Very very good and very very enjoyfull and interresting
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen
W
Wolfgang,  Germany Germany
20 maj 2024
Przeciętny
Leider funktionierte der Audio-Guide in einem Bus nur zeitweise und in einem anderen gar nicht! Ansonsten war die Leistung bei einem vergleichsweise guten Preis von Tiqets super!
Classic Route Open Top Bus Hop-On Hop-Off Copenhagen

Wycieczki hop-on hop-off w Kopenhadze - więcej sposobów na poznanie