Nápověda

Získej vstupenky rychleji

4.7 hodnocení 4.7
Použij aplikaci

City Sightseeing Kodaň: 72H Vyjížďka autobusem na všech trasách naskoč a vyskoč

Objevuj Kodaň z horní paluby autobusu a získej nejlepší výhled ve městě

Prohlídka města - klasická trasa
Dnes otevřeno: 10:00 - 17:00
Prohlídka města - barevná trasa
Dnes otevřeno: 11:45 - 16:45
Prohlídka města - zelená trasa
Dnes otevřeno: 11:00 - 15:00
Audio průvodce: Angličtina, dánština, francouzština, italština, japonština, němčina, polština, ruština, čínština, španělština, švédština
Rychlejší vstup
Poskytovatel: City Sightseeing LTD
Registrovaná adresa: Suite 8 Grosvenor House, Prospect Hill, B97 4DL, Redditch, GB
Kontaktní údaje

Pokud chceš kontaktovat pořadatele aktivity, obrať se na centrum nápovědy Tiqets

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet

Zjisti víc

Část obsahu na této stránce byla automaticky přeložena a může obsahovat nepřesnosti.

72hodinová autobusová prohlídka naskoč a vyskoč pokrývající všechny trasy
Zastávky v blízkosti hlavních atrakcí
Vstup na atrakce
  • Užij si 72hodinovou neomezenou jízdenku na Hop-On Hop-Off Bus Tour s 360 ° panoramatickým výhledem na Kodaň
  • Máš přístup ke třem autobusovým trasám v okolí Kodaně, které pokrývají celé město a jeho hlavní památky
  • Užij si bezplatnou Wi-Fi ve všech autobusech, bezplatnou mapu a audio průvodce v 11 jazycích, který ti pomůže dozvědět se něco o historii a kultuře Kodaně

Kodaň rozhodně nemůžete navštívit bez výletu do kanálu Nyhavn. Naskoč na klasickou kodaňskou trasu a podle libosti si prohlédni okouzlující nábřeží.

Najdeš tu jazzové bary, stánky s jídlem a řady duhových teras. Tato barevná oblast má pestrou historii. Přístav, který v 17. století postavili švédští váleční zajatci, byl proslulý opilstvím, zhýralostí a prostitucí. Vyrůstal zde také Hans Christian Andersen.

Pořiď si selfie před malebným citronově žlutým domem, kde dánský národní hrdina napsal svou vůbec první pohádku. Naskoč si a vydej se ke slavné sošce Malé mořské víly, která je poctou tragické (alespoň v původním příběhu) hrdince Andersenova nejslavnějšího příběhu!

Nedaleko se projdi po krásném mole Langelinie lemovaném parkem a obdivuj kolosální luxusní výletní lodě. S touto 72hodinovou jízdenkou pokrývající všechny trasy je vaše prohlídka všech atrakcí v Kodani zajištěna!

Platnost: 72 h

Jakmile ji aktivuješ, vstupenka platí 72 hod.

Ukaž jízdenku v mobilu řidiči autobusu.

  • Klasická trasa: Trvání 1 hodina 30 minut, Frekvence 30 minut, Odjezd z Ved Stranden
  • Barevná trasa: Délka 55 minut, frekvence 1 hodina, začátek od Ved Stranden
  • Zelená trasa: Trvání 45 minut, frekvence 2 hodiny, začátek od Tivoli / Radisson Collection Royal Hotel
Prohlídka města - klasická trasa
Neděle 10:00 - 17:00
Pondělí 10:00 - 17:00
Úterý 10:00 - 17:00
Středa 10:00 - 17:00
Čtvrtek 10:00 - 17:00
Pátek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 17:00
Prohlídka města - barevná trasa
Neděle 11:45 - 16:45
Pondělí 11:45 - 16:45
Úterý 11:45 - 16:45
Středa 11:45 - 16:45
Čtvrtek 11:45 - 16:45
Pátek 11:45 - 16:45
Sobota 11:45 - 16:45
Prohlídka města - zelená trasa
Neděle 11:00 - 15:00
Pondělí 11:00 - 15:00
Úterý 11:00 - 15:00
Středa 11:00 - 15:00
Čtvrtek 11:00 - 15:00
Pátek 11:00 - 15:00
Sobota 11:00 - 15:00
  • Zrušení je možné do 24 hod. před datem návštěvy.
  • Přesunutí je možné do 24 hod. před datem návštěvy.

Hodnocení a recenze

3,5
4 recenze/recenzí ověřených zákazníků
5
4
3
2
1
1
2
0
0
1

Obrázky zákazníka

3 recenze
s
simone,  Italy Italy
11 kvě 2024
Hrozné
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha...
Ho acquistato il pacchetto da 72H. Quando ho selezionato il 4 maggio come prima giornata, Tiqets non mi ha notificato che il 5 maggio ci sarebbe stata la maratona di Copenhagen. Questo ha provocato la cancellazione dei bus per l'intera giornata del 5 maggio, facendomi perdere un terzo del pacchetto che ho comprato. Pessima organizzazione.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
A
Andrea,  Slovakia Slovakia
25 čvn 2023
Vynikající
Driver Kerekes was very kind. He helped us how to spend a amazing time in Copenhagen
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes
M
Muriel,  France France
21 zář 2023
Fajn
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est...
On a un peu galèrer pour trouver le stop numéro un. Quand on ne maîtrise pas une ville c'est parfois compliqué de s'orienter. Une fois trouvé, c'était très bien. Le circuit classique rouge est agréable. Le violet également. Notre billet est pour 3 jours cela nous permettra de faire également le vert qui lui n'a que 3horaires pour le réaliser 11h00, 12h00, 13h00. On apprécie toujours de faire le hop on/off car il permet d'avoir une très belle vue d'ensemble de la ville.
Hop-On Hop-Off Bus Copenhagen: All Routes

Ručně vybírané kombinace

Spoj návštěvu Výlety naskoč a vyskoč z Kodaně s dalšími oblíbenými zážitky v Kodaň. Něco je prostě lepší dohromady.

Nové cesty za poznáním místa Výlety naskoč a vyskoč z Kodaně