Nápověda

Získej vstupenky rychleji

4.7 hodnocení 4.7
Použij aplikaci

Vstupenky na Red Sightseeing Kodaň: 24H vyjížďka autobusem naskoč a vyskoč

Prozkoumej památky Kodaně s touto 24hodinovou jízdenkou

Modrá čára
Dnes otevřeno:
Oranžová čára
Dnes zavřeno
Poskytovatel:
Tiqets International B.V.
Registrovaná adresa: James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, NL
Kontaktní údaje

Pokud chceš kontaktovat pořadatele aktivity, obrať se na centrum nápovědy Tiqets

Audio průvodce: Angličtina, dánština, francouzština, italština, mandarínština, němčina, portugalština, ruština, španělština, švédština
Okamžité doručení vstupenky
Živý průvodce: Angličtina, francouzština, italština, němčina, portugalština, ruština, španělština
Přijímáme vstupenky v mobilu

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet

Zjisti víc

Část obsahu na této stránce byla automaticky přeložena a může obsahovat nepřesnosti.

Co je zahrnuto

24hodinová prohlídka autobusem naskoč a vyskoč s 22 zastávkami
Zastávky v blízkosti hlavních atrakcí
Audio průvodce v 10 jazycích
Sluchátka (při prvním použití vstupenky)
WiFi
Wi-Fi

Co není zahrnuto

Prohlídka lodí

Důležité informace

* Autobus odjíždí každých 30-45 minut, mezi 9:15 a 16:45 * Poslední kompletní prohlídka odjíždí v 15:15 * Vyhlídkové autobusové zastávky jsou integrovány se zastávkami MHD

Užitečné soubory ke stažení

Kam půjdeš

Památky, které uvidíš

  • Nyhavn
  • Zámek Christiansborg
  • Naskoč a vyskoč z kodaňského vyhlídkového autobusu a navrhni si vlastní vyhlídkovou trasu na 23 zastávek v různých kulturních zajímavostech po celém dánském hlavním městě
  • Prohlédni si Malou mořskou vílu, zahrady Tivoli, Nyhavn, hrad Rosenborg a další místa
  • Permanentka platí 24 hodin, takže máš čas si prohlédnout všechno, co potřebuješ, a jakmile se dostaneš na pevninu, je to skvělý způsob, jak se pohybovat po městě!

Zapiš se v Dánsku - naskoč a vyskoč z tohoto kodaňského vyhlídkového autobusu na 23 různých zastávkách po celém městě. Prohlédni si Malou mořskou vílu, projdi se na horské dráze v zahradách Tivoli, spočítej rybářské lodě v Nyhavnu a mnohem víc.

S 23 zastávkami umístěnými strategicky na kulturních vrcholech po celém dánském hlavním městě a schopností naskočit a vyskočit tak často, jak chcete, vám tato jízdenka dává úplnou kontrolu nad vaším severským dobrodružstvím.

Jezdi na slavném kole v zahradách Tivoli, pozdravuj Malou mořskou vílu Hanse Christiana Andersena a prohlédni si barevné výlohy u vody v Nyhavnu. Naskoč si a protáhni si nohy na procházce po nábřeží, odpočiň si s kávou a dánským pečivem a naskoč si, až na tebe přijde nálada.

Historii se dozvíš v audio průvodci. Například se můžete dozvědět, že Kodaň byla původně klidná rybářská vesnice, která trpěla častými pirátskými nájezdy!

Platnost: 24 h

Jakmile ji aktivuješ, vstupenka platí 24 hod.

  • Naskoč na kteroukoli z 23 zastávek ČERVENÝCH AUTOBUSŮ v Kodani a ukaž řidiči svou jízdenku v mobilu!
  • Autobusové zastávky jsou integrovány s městskými autobusovými zastávkami – podívejte se na malou značku pro vyhlídkovou autobusovou zastávku
  • Až se nalodíš, stáhni si aplikaci a podívej se na časy odjezdů a příjezdů autobusů a aktuální polohu
  • Autobus jezdí od 9:00 s odjezdy každých 10-45 minut
  • Poslední odjezd z Hlavního nádraží/Tivoli Gardens je v 16:00
Červená čára
Neděle 09:15 - 16:45
Pondělí 09:15 - 16:45
Úterý 09:15 - 16:45
Středa 09:15 - 16:45
Čtvrtek 09:15 - 16:45
Pátek 09:15 - 16:45
Sobota 09:15 - 16:45
Modrá čára
Neděle
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Oranžová čára
Neděle Zavřeno
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
  • Zrušení je možné do 24 hod. před návštěvou.
  • Přesunutí je možné do 24 hod. před návštěvou.

Hodnocení a recenze

4,5
22 recenze/recenzí ověřených zákazníků
5
4
3
2
1
15
4
2
1
0
3 recenze
J
JOACHIM,  Austria Austria
17 zář 2023
Fajn
sehr informativ / die akustische beschreibung hat sich mit der fahrtroute gedeckt - viel gesehen - jedem zu empfehlen
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
R
Rosemarie,  Germany Germany
09 čvn 2022
Vynikající
Wie in allen Städten ist es die beste Art eine Stadt kennenzulernen. Der Service war toll
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen
S
Sabine,  Germany Germany
05 čvn 2023
Vynikající
Gute Möglichkeit die Sadt kennenzulernen. Viele interessante Informationen
Hop-on Hop-off Bus Copenhagen

Ručně vybírané kombinace

Spoj návštěvu Výlety naskoč a vyskoč z Kodaně s dalšími oblíbenými zážitky v Kodaň. Něco je prostě lepší dohromady.

Nové cesty za poznáním místa Výlety naskoč a vyskoč z Kodaně