Ajuda

Obtén els tiquets més ràpidament

Valoració: 4.7 4.7
Fes servir l'app

Tiquets per a Lufthansa Express Bus Aeroport de Munic - Ciutat

Accedeix directament al centre de Munic amb l'autobús exprés de l'aeroport

De l'estació principal de Munic a l'aeroport
Obre avui: 05:15 - 20:00
De Munic Schwabing a l'aeroport
Obre avui: 05:30 - 20:30
Aeroport a l'estació principal de Munic
Obre avui: 06:30 - 22:30
Proveïdor:
Autobus Oberbayern GmbH (new)
Adreça registrada: Luisenstrasse 1, 80333, München, DE
Informació de contacte

Posa't en contacte amb el Centre d'ajuda de Tiqets. Actuem com a contacte en nom del proveïdor d'activitats

Accessible amb cadira de rodes
Lliurament d'entrades immediat
Entrades a l'smartphone

Part del contingut d'aquesta pàgina s'ha traduït automàticament i pot contenir imprecisions.

Què s'inclou

Bus llançadora (senzilla o anada i tornada) entre l'Aeroport Internacional de Munic (Terminal 1, Terminal 2 o Centre Aeroportuari de Munic) i la ciutat de Munic (Estació Central o Schwabing/Nordfriedhof)

Informació important

* Els autobusos surten cada 20 minuts * Les hores de funcionament indiquen la primera i última sortida

Punt de trobada

Ungererstraße 128, 80805, Munic

  • Viatja directament des de les terminals de l'aeroport de Munic fins al nord de Munic (Schwabing) i l'estació central de Munic
  • Sortir cada 20 minuts des de i cap a l'aeroport, no t'hauràs de preocupar dels retards
  • Aprofita el wifi gratuït a bord i l'espaiós habitacle amb un ampli espai d'emmagatzematge per a l'equipatge

Amb la recollida i el retorn directament a la terminal, agafar el Lufthansa Express Bus no podria ser més fàcil. Els autobusos surten cada 20 minuts i et porten directament a Munic Hauptbahnhof (l'estació principal) i Munic Nord (Schwabing) per a qualsevol viatge.

Oblida't de l'estrès de canviar les despeses en taxis i Uber, i utilitza el wifi de l'autobús per planificar el teu viatge mentre et dirigeixes a la ciutat. Els viatges a Munic Hauptbahnhof duren uns 45 minuts i els a Munic Nord uns 25.

Cada 60 segons s'actualitza un mapa en directe del parador de l'autobús, de manera que sempre sabràs quant de temps hauràs d'esperar abans que arribi el teu autobús.

Mostra el tiquet al telèfon al conductor. Si has reservat un viatge d'anada i tornada, has de canviar el bitllet amb el conductor en el primer viatge.

Parades d'autobús:

  • Estació Central de Munic/ Zentrum
  • Munich Nord / Schwabing (Ungererstraße, cantonada de Schenkendorfstraße, al costat del cementiri de Nordfriedhof, a prop de l'estació de metro de Nordfriedhof) (veure mapa)
  • Aeroport, Terminal 2
  • Aeroport, Terminal 1, Zona A
  • Centre aeroportuari (MAC)
  • Aeroport, Terminal 1, Àrea D

Els viatges a/des de l'estació central de Munic (Zentrum) són d'uns 45 minuts i els de/des de Schwabing d'uns 25 minuts.

De l'estació principal de Munic a l'aeroport
Dimarts 05:15 - 20:00
Dimecres 05:15 - 20:00
Dijous 05:15 - 20:00
Divendres 05:15 - 20:00
Dissabte 05:15 - 20:00
Diumenge 05:15 - 20:00
Dilluns 05:15 - 20:00
De Munic Schwabing a l'aeroport
Dimarts 05:30 - 20:30
Dimecres 05:30 - 20:30
Dijous 05:30 - 20:30
Divendres 05:30 - 20:30
Dissabte 05:30 - 20:30
Diumenge 05:30 - 20:30
Dilluns 05:30 - 20:30
Aeroport a l'estació principal de Munic
Dimarts 06:30 - 22:30
Dimecres 06:30 - 22:30
Dijous 06:30 - 22:30
Divendres 06:30 - 22:30
Dissabte 06:30 - 22:30
Diumenge 06:30 - 22:30
Dilluns 06:30 - 22:30
  • Cancel·la la reserva fins a les 23:59 del dia abans de la visita per obtenir un reembossament complet. Selecciona un tiquet reembossable en finalitzar la compra
  • No es pot reprogramar aquest tiquet.

Valoracions i ressenyes

4,7
35 ressenyes de clients verificades
5
4
3
2
1
30
3
0
0
2
3 ressenyes
S
Sally,  Egypt Egypt
21 de gen. 2024
Excel·lent
My experience with tickets easy and quick and trusted
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City
a
andrea,  Germany Germany
14 de gen. 2024
Excel·lent
Everything great on time
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City
Ε
Ελένη ,  Greece Greece
22 d’oct. 2023
Excel·lent
Quick and comfortable! We would use it again for sure.
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City

Més maneres de visitar Tours en autobús per Munic