Help

Tickets voor Lufthansa Express-bus München: luchthaven - stad

Reis rechtstreeks van de luchthaven naar hartje München met de express-bus

CS München naar luchthaven
Vandaag geopend: 05:15 - 20:00
München Schwabing naar luchthaven
Vandaag geopend: 05:30 - 20:30
Luchthaven naar CS München
Vandaag geopend: 06:30 - 22:30

Aanbieder: Autobus Oberbayern GmbH (new)

Tickets direct geleverd
Smartphonetickets toegestaan
Rolstoeltoegankelijk

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Wat is inbegrepen

Shuttlebus (enkele reis of retour) tussen de internationale luchthaven van München (Terminal 1, Terminal 2 of München Airport Center) en de stad (Centraal Station/Hauptbahnhof of Schwabing/Nordfriedhof)

Verzamelpunt

Ungererstraße 128, 80805, München

Opent een nieuw venster
  • Reis rechtstreeks van de luchthaventerminals naar München-Noord (Schwabing) of het Centraal Station van München (Hauptbahnhof)
  • Bussen van en naar de luchthaven vertrekken elke 30 minuten, dus geen zorgen over vertraging!
  • Maak gebruik van gratis WiFi aan boord en geniet van ruime bussen met veel bergruimte voor bagage

De Lufthansa Express-bus stopt pal voor de terminal. Hoe makkelijk is dat? Er vertrekt elke 30 minuten een bus die je rechtstreeks naar München Hauptbahnhof (Centraal Station) of München-Noord (Schwabing) brengt.

Vergeet de stress van taxi's en Ubers, en check met de WiFi aan boord alvast wat je straks gaat doen, terwijl je comfortabel door het verkeer wordt geloodst. De rit naar München Hauptbahnhof duurt ongeveer 45 minuten, de rit naar München-Noord ongeveer 25 minuten.

Je kunt de locatie van de bus live volgen op een kaart die elke 60 seconden wordt bijgewerkt, dus je weet altijd hoe lang je nog moet wachten op de volgende bus.

Toon je smartphoneticket aan de chauffeur.

Bushaltes:

  • München Centraal Station / Zentrum
  • München Nord / Schwabing (Ungererstraße, hoek van Schenkendorfstraße, naast begraafplaats Nordfriedhof, dicht bij metrostation Nordfriedhof) (zie plattegrond)
  • Vliegveld, Terminal 2
  • Vliegveld, Terminal 1, Gebied A
  • Luchthavencentrum (MAC)
  • Vliegveld, Terminal 1, Gebied D

Ritten van/naar München Centraal Station (Zentrum) duren ongeveer 45 minuten, van/naar Schwabing ongeveer 25 minuten.

CS München naar luchthaven
Maandag 05:15 - 20:00
Dinsdag 05:15 - 20:00
Woensdag 05:15 - 20:00
Donderdag 05:15 - 20:00
Vrijdag 05:15 - 20:00
Zaterdag 05:15 - 20:00
Zondag 05:15 - 20:00
München Schwabing naar luchthaven
Maandag 05:30 - 20:30
Dinsdag 05:30 - 20:30
Woensdag 05:30 - 20:30
Donderdag 05:30 - 20:30
Vrijdag 05:30 - 20:30
Zaterdag 05:30 - 20:30
Zondag 05:30 - 20:30
Luchthaven naar CS München
Maandag 06:30 - 22:30
Dinsdag 06:30 - 22:30
Woensdag 06:30 - 22:30
Donderdag 06:30 - 22:30
Vrijdag 06:30 - 22:30
Zaterdag 06:30 - 22:30
Zondag 06:30 - 22:30
  • Dit ticket kan niet worden gewijzigd.

Beoordelingen & reviews

4.9
7 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
6
1
0
0
0
A
Anoniem
05 dec. 2022
Uitstekend
Excellent service...
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City
d
david,  United Kingdom United Kingdom
04 okt. 2022
Uitstekend
excellent service and ideally placed outside of munich central train station
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City
P
Paul,  Germany Germany
30 aug. 2020
Uitstekend
We left on time and the journey was straight forward with no problems. Driver informed us of the next stop so we knew which terminal we were at. Getting the coach cuts out the hassle and I would...
We left on time and the journey was straight forward with no problems. Driver informed us of the next stop so we knew which terminal we were at. Getting the coach cuts out the hassle and I would definitely recommend this option to people for the value for money and stress free journey to your destination.
Lufthansa Express Bus Munich Airport - City