Tickets voor Hop-on Hop-off Bus Malta

Haal dit flexibele ticket voor eenvoudig vervoer naar 35 attracties in Malta

Nieuw bij Tiqets
Ontvang je tickets via e-mail, sms en onze app
Toon tickets op je smartphone
Overzicht
Openingstijden
Zuidelijke Route
Vandaag:  09:45 - 15:45
Morgen:  09:45 - 15:45
Donderdag:  09:45 - 15:45
Vrijdag:  09:45 - 15:45
Zaterdag:  09:45 - 15:45
Zondag:  09:45 - 15:45
Maandag:  09:45 - 15:45
Noordelijke Route
Vandaag:  08:00 - 14:30
Morgen:  08:00 - 14:30
Donderdag:  08:00 - 14:30
Vrijdag:  08:00 - 14:30
Zaterdag:  08:00 - 14:30
Zondag:  08:00 - 14:30
Maandag:  08:00 - 14:30
Duur
Zuidelijke Route: 135 minuten. Noordelijke Route: 210 minuten
Hoogtepunten
  • Hop-on en hop-off zo vaak als je wilt, en bespaar tijd en geld op vervoer
  • Bezoek het vissersdorp Marsaxlokk, met talloze kleine bootjes en een levendige markt op zondag
  • Hop-off bij het Wassenbeeldenmuseum in Valletta, het Mediterraneo Marine Park, en 35 grote attracties
Beschrijving

Als je slim bent, bezichtig je de mooiste plekjes van Malta met de handige Hop-on Hop-off Bus. Op deze manier bespaar je namelijk tijd en geld. Dit ticket voor handig vervoer brengt je naar de beste bezienswaardigheden en stopt bij 35 attracties, zoals de Valetta Waterfront, de Vittoriosa Waterfront, de Blauwe Grot en meer.

Er zijn 2 routes om uit te kiezen waarmee je in noordelijke of zuidelijk richting kan reizen met de Hop-on Hop-off Bus Malta. Beleef onderweg 7000 jaar aan geschiedenis, prachtige uitzichten over de zee, en 35 grote attracties.

Hop-off bij het Nationale Aquarium van Malta voor een vermakelijk bezoek aan de zeeleeuwen. Stap weer in, en bezoek het Qawra Seafront, waar je geniet van een ongedwongen sfeer en heerlijke zeevruchten.

Leer alles over de rol van Malta tijdens de oorlog in het Oorlogsmuseum in Valletta, of hop-on en ga naar de dolfijnen in het Mediterraneo Marine Park.

Waar je ook heen wilt in Malta, dit is de beste manier om er te komen!

Toon meer
Toon minder
Ticket
Ticket-kenmerken
Smartphonetickets toegestaan
Tickets direct geleverd
Wat is inbegrepen
Toegang tot de City Sightseeing Hop-on Hop-off bussen
2 busroutes met 35 haltes
Audiocommentaar aan boord
Gratis wifi in de bus
Instructies
  • Wissel je smartphonevoucher in voor een papieren ticket bij Sliema Ferries (halte 17 van de Noordelijke route) of Valletta Waterfront Terminus (halte 1 van de Zuidelijke route en halte 20 van de Noordelijke route)
  • Je kunt je smartphonevoucher ook printen en bij elke halte laten zien
Je ticket wijzigen of annuleren
  • Annuleren is niet mogelijk bij dit ticket.
  • Je kunt dit ticket mogelijk wijzigen
Locatie
Adres
Valletta Waterfront
Floriana, Valletta
Belangrijke info
Rolstoeltoegankelijk
Audiogids
Engels, Italiaans, Maltees, Frans, Spaans, Portugees, Duits, Deens, Russisch, Pools, Fins, Japans, Chinees
Extra info

Zuidelijke Route

  • 1 Valletta Waterfront
  • 2 Vittoriosa Waterfront
  • 3 Marsaxlokk
  • 4 Pretty Bay
  • 5 Playmobil FunPark
  • 6 Blauwe Grot
  • 7 Hagar Qim & Mnajdra Tempels
  • 8 Valletta Stadscentrum
  • 9 Valletta - Malta Exp., De Ridders van Malta, Oorlogsmuseum, St Elmo Fort

Noordelijke Route

  • 1 Bugibba (Topaz Hotel)
  • 2 Bugibba Jetty (Seastrips Outlet)
  • 3 Bugibba Center (tegenover HSBC)
  • 4 Bugibba (Santana Hotel)
  • 5 Nationaal Aquarium
  • 6 Qawra Palace Hotel
  • 7 Qawra Seafront
  • 8 Bellavista Hotel, Qawra
  • 9 Mediterraneo Marine Park
  • 10 ITS Rotonde
  • 11 St George's Bay, St Julians
  • 12 Westin Dragonara, St Julians
  • 13 Hilton Malta, St Julians
  • 14 Spinola Bay, St Julians
  • 15 Balluta Bay, St Julians
  • 16 Sliema Seafront
  • 17 Sliema Ferry's
  • 18 Tegenover Bayview Hotel
  • 19 Valletta
  • 20 Valletta Waterfront Terminus
  • 21 San Anton Tuinen
  • 22 Ta' Qali, Luchtvaartmuseum
  • 23 Mosta Kerk
  • 24 Mdina Poort
  • 25 Rabat/Domus Romana
  • 26 Golden Bay
Recensies
23 dec. 2018
Started across the hotel bus stop at 8:15 am and ride to the north side of Valletta,the scenery was amazing and hop off at the beautiful Mdina then hop on back at 12.50 pm to finish the roundabout at 2:15 it was a windy day like in Gozo yesterday (16 mph ) there’s so much to see in Malta

Veelgestelde vragen

Wat is er allemaal inbegrepen bij deze tickets?
Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Zijn er speciale kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen, studenten en/of leraren?
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Welke betaalmethodes ondersteunt Tiqets?
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Moet ik de tickets uitprinten?
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.