Pomoc

Autobus hop-on hop-off Malta - bilety

Nie mamy teraz tych biletów

Ale sprawdź poniżej inne wspaniałe lokalizacje

Też Ci się spodoba

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

Co jest wliczone w cenę?

Dostęp do autobusu Hop-on Hop-off City Sightseeing
2 linie autobusowe z 35 przystankami
Wycieczka statkiem (2-dniowy bilet tylko od 1 kwietnia) wokół głównych portów Malty, Grand Harbour i Marsamxett
Wbudowany komentarz audio
Darmowe WiFi w autobusie
  • Wskakuj i wysiadaj, ile chcesz, i oszczędzaj pieniądze i czas na transporcie
  • Zobacz wioskę rybacką Marsaxlokk, pełną małych łodzi i tętniącego życiem niedzielnego targu
  • Wskocz do Muzeum Wojny w Valletcie, parku morskiego Mediterraneo i 35 głównych atrakcji

Bądź mądry, zwiedzając Maltę i oszczędzaj czas, korzystając z poręcznego autobusu hop-on hop-off. Ten bilet do łatwego transportu zabierze Cię do wszystkich najlepszych zabytków i zatrzyma się w 35 atrakcjach, takich jak Valletta Waterfront, Vittoriosa Waterfront, Blue Grotto i wiele innych.

Z dwiema trasami do wyboru, jedź na północ lub na południe autobusem Hop-on Hop-off Malta i wskocz do 7000 lat historii, magicznych widoków na morze i 35 głównych atrakcji.

Wskocz do Malta National Aquarium, aby się zabawić z lwami morskimi, a następnie wskocz z powrotem i udaj się do Qawra Seafront, aby uzyskać wietrzną atmosferę i owoce morza.

Poznaj Maltę podczas wojny w Muzeum Wojny w Valletcie lub wskocz do parku morskiego Mediterraneo, gdzie czekają delfiny.

Gdziekolwiek chcesz pojechać na Maltę, jest to najlepszy sposób, aby się tam dostać!

Ważny przez: 1 dzień lub 2 dni

Po aktywacji Twój bilet jest ważny przez wybraną przez Ciebie liczbę następujących po sobie dni kalendarzowych.

  • Wymień swój voucher na smartfonie na bilet papierowy w Sliema Ferries (przystanek 17 trasy północnej) lub Valletta Waterfront Terminus (przystanek 1 trasy południowej i przystanek 20 trasy północnej)
  • Możesz również wydrukować voucher na smartfonie i pokazać go na dowolnym przystanku autobusowym

South Route:

  • 1 Valletta Waterfront
  • 2 Vittoriosa Waterfront
  • 3 Marsaxlokk
  • 4 Pretty Bay
  • 5 Playmobil FunPark
  • 6 Niebieska Grota
  • 7 świątyń Hagar Qim i Mnajdra
  • 8 Valletta City Center
  • 9 Valletta - Malta Experience, Knights Hospitallers, War Museum, St. Elmo Fort

Trasa północna:

  • 1 Bugibba (hotel Topaz)
  • 2 Bugibba Jetty (Seastrips Outlet)
  • 3 Bugibba Center (Opposite HSBC)
  • 4 Bugibba (Santana Hotel)
  • 5 National Aquarium
  • 6 Qawra Palace Hotel
  • 7 Qawra Seafront
  • 8 Bellavista Hotel, Qawra
  • 9 Mediterraneo Marine Park
  • 10 ITS Rondo
  • 11 St George's Bay, St. Julians
  • 12 Westin Dragonara, St. Julians
  • 13 Hilton Malta, St. Julians
  • 14 Spinola Bay, St. Julians
  • 15 Balluta Bay, St. Julians
  • 16 Sliema Seafront
  • 17 promów Sliema
  • 18 Opposite Bayview Hotel
  • 19 Valletta
  • 20 Valletta Waterfront Terminus
  • 21 Ogrodów San Anton
  • 22 Ta 'Qali, Muzeum Lotnictwa
  • 23 Mosta Church
  • 24 Główna brama Mdina
  • 25 Rabat / Domus Romana
  • 26 Golden Bay
South Route
Niedziela 09:45 - 15:45
Poniedziałek 09:45 - 15:45
Wtorek 09:45 - 15:45
Środa 09:45 - 15:45
Czwartek 09:45 - 15:45
Piątek 09:45 - 15:45
Sobota 09:45 - 15:45
Trasa północna
Niedziela 08:00 - 14:30
Poniedziałek 08:00 - 14:30
Wtorek 08:00 - 14:30
Środa 08:00 - 14:30
Czwartek 08:00 - 14:30
Piątek 08:00 - 14:30
Sobota 08:00 - 14:30
Valletta Waterfront
Floriana, Valletta
Otwórz w Mapach
  • Dla tego biletu zmiany mogą być możliwe

Ta strona została przetłumaczona automatycznie. Jak oceniasz to tłumaczenie?

Oceny i recenzje

4.0
na podstawie 2 recenzji
5
4
3
2
1
1
0
1
0
0
A
Araceli ,  Francja Francja
16 gru 2019
Przeciętny
There was not enough explanation on the audio of the bus and the stops every hour between each other is a lot of time.
w
wilfredo,  Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
23 gru 2018
Wspaniały
Started across the hotel bus stop at 8:15 am and ride to the north side of Valletta,the scenery was amazing and hop off at the beautiful Mdina then hop on back at 12.50 pm to finish the roundabout...
Started across the hotel bus stop at 8:15 am and ride to the north side of Valletta,the scenery was amazing and hop off at the beautiful Mdina then hop on back at 12.50 pm to finish the roundabout at 2:15 it was a windy day like in Gozo yesterday (16 mph ) there’s so much to see in Malta

Często zadawane pytania

Bilet ten zawiera pojedynczy wstęp do atrakcji w połączeniu z innymi usługami. Informacje te znajdziesz w części „Co jest zawarte” na tej stronie.
Zniżki dla różnych grup wiekowych zależą od produktu. Informacje na temat zniżek znajdziesz przy wyborze rodzajów biletów. Dokonując rezerwacji, sprawdź rodzaje zniżek biletów. Na przykład niektóre produkty mają opcję „dzieci”, która jest specjalnie dla dzieci. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą ważny dokument tożsamości, jeśli zakupiłeś bilet ze zniżką.
Obsługujemy popularne metody płatności używane na całym świecie, przede wszystkim Visa, MasterCard, PayPal, Alipay i iDeal. Niektóre opcje płatności zależą od połączenia języka i waluty, z jakich korzystasz przy dokonywaniu zakupów.
Nie musisz drukować tych biletów. Zobacz część „Instrukcje” na stronie produktu, aby poznać więcej informacji na ten temat. Pobierz aplikację Tiqets, aby uzyskać dostęp do swoich biletów na telefonie, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu.