Hulp

Tickets voor Hop-on Hop-off Bus Valencia

Leer de stad kennen op je eigen tempo met deze educatieve hop-on hop-off bustour

Flexibel ticket: Annuleerbaar tot uiterlijk 24 uur voor de bezoekdatum
Tickets direct geleverd
Duur: 1 uur en 30 min
Audiogids: Chinees, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Portugees, Russisch, Spaans
Smartphonetickets toegestaan

Je bent er klaar voor!

Gezondheids- en veiligheidsmaatregelen zijn getroffen zodat jij met een gerust hart van cultuur kunt genieten.

Overzicht

Hoogtepunten

  • Ontdek Valencia op je eigen tempo met een 24- of 48-uurs ticket voor de handige hop-on hop-off bustour
  • Krijg toegang tot de historische en maritieme routes en ontdek twee verschillende kanten van deze zonovergoten Spaanse stad
  • Geniet van een real-time audiogids in 10 verschillende talen en leer alles over de historie van de stad en de bezienswaardigheden waar je langsrijdt

Beschrijving

De Heilige Graal lag al die tijd voor het oprapen in de Kathedraal van Valencia. Wie had dat gedacht? Stap aan boord van de bus en leer alles over hoe deze kelk hier terecht kwam.

Spanje's twee na grootste metropool is het thuis van meer dan alleen oude relieken. Met 21 haltes, op de historische en maritieme route, krijg je alle bezienswaardigheden van de stad te zien. Plus, via de real-time audiogids leer je alles over historie van de stad.

Ontdek Bioparc, L'Oceanogràfic en Serranos Gate!

Ticket

Geldigheid

Geldig gedurende: 24h of 48h

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket geldig gedurende het aantal uren dat je hebt gekozen.

Bezienswaardigheden

Locaties die je bezoekt:
Niet inbegrepen, maar waarschijnlijk vind je dit ook leuk:

Wat is inbegrepen

Toegang tot de hop-on hop-off bussen voor 24 of 48 uur (rode & blauwe lijnen)
Audiogids in 10 talen
Toegang tot de San Nicolas-kerk (indien geselecteerd) en audiogids
Extra info

Wijzigingen in het busschema van 13 tot 19 maart, op 9 oktober en elke laatste zondag van de maand:

  • Rode lijn (A) april, mei, jun, sep, okt 09:15-19:45; juli, augustus 09:15-21:00; nov, dec, jan, feb, mrt 10:00-19:00 (m.u.v. 17 & 18 maart, 10:00-13:45)
  • Blauwe lijn (B) april, mei, jun, sep, okt 09:00-19.35; juli, augustus 09:00-20:45; nov, dec, jan, feb, mrt 09:45-18:45 (m.u.v. 17 & 18 mrt, 09:45-13:30)

Wijzigingsbeleid

  • Je kunt dit ticket mogelijk wijzigen

Instructies

1
Startpunt
Plaça de la Reina 7, 46001, Valencia
2
Torres de Serranos
Plaça dels Furs, 46003, Valencia
  • Toon je smartphoneticket bij het instappen van de bus. Stap zo vaak in en uit als je maar wilt
  • Je ontvangt een papieren ticket die geldig is voor 24 of 48 uur, afhankelijk van je keuze
  • Indien je hebt gekozen voor een ticket met de San Nicolas-kerk, kun je dit ticket gebruiken om de kerk te bezoeken op de dag van je bustour, of op een andere dag

Locatie

Openingstijden

Rode lijn (A)
Zaterdag 09:50 - 19:50
Zondag 09:50 - 19:50
Maandag 09:50 - 19:50
Dinsdag 09:50 - 19:50
Woensdag 09:50 - 19:50
Donderdag 09:50 - 19:50
Vrijdag 09:50 - 19:50
Blauwe lijn (B)
Zaterdag 09:30 - 19:30
Zondag 09:30 - 19:30
Maandag 09:30 - 19:30
Dinsdag 09:30 - 19:30
Woensdag 09:30 - 19:30
Donderdag 09:30 - 19:30
Vrijdag 09:30 - 19:30
San Nicolas-kerk
Zaterdag 10:30 - 18:30
Zondag 13:00 - 20:00
Maandag Gesloten
Dinsdag 10:30 - 19:00
Woensdag 10:30 - 19:00
Donderdag 10:30 - 19:00
Vrijdag 10:30 - 19:00

Beoordelingen & recensies

4.4
gebaseerd op 7 reviews
5
4
3
2
1
4
2
1
0
0
A
17 feb. 2020
Gemiddeld
De QR code werkte niet in de bus. Uiteindelijk heeft de buschauffeur kaartjes gegeven.
S
5 feb. 2020
Uitstekend
Beide routes waren erg mooi
B
31 mei 2019
Uitstekend
Snel en correct. Geen problemen bij de check in aan de bus.

Veelgestelde vragen