Hulp

Tickets voor Hop-on Hop-off bus Valencia & toegang Oceanogràfic

Deze tickets hebben we momenteel niet

Maar bekijk hieronder vergelijkbare tickets en andere geweldige locaties

Andere belevenissen voor: Ciudad de las Artes y las Ciencias

Dit vind je waarschijnlijk ook leuk

Wat is inbegrepen

48 uur lang toegang tot de Hop-on Hop-off bus Valencia
Audiogids in de bus (beschikbaar in 10 talen)
Skip the line-toegang tot Oceanogràfic

Wat niet is inbegrepen

Audiogids bij Oceanogràfic (beschikbaar voor een meerprijs in het Spaans, Catalaans, Engels, Frans, Duits, Italiaans en Russisch + audiogidsen voor kinderen)
  • Leer Valencia kennen aan de hand van 2 busroutes, met haltes bij 21 toeristische trekpleisters
  • Leer onderweg meer over de geschiedenis van de stad met een audiogids beschikbaar in 10 talen
  • Toegang tot Oceanogràfic is inbegrepen. Hier zie je allerlei waterdieren, waaronder dolfijnen, pinguïns en haaien

Met dit ticket van 48 uur zie je alle belangrijke toeristische trekpleisters van Valencia, met 2 handige routes voor maximaal plezier. Stap uit bij welke halte je wilt en ontdek alles wanneer het jou uitkomt!

Nadat je de stad hebt ontdekt, bezoek je Oceanogràfic. In dit architectonische meesterwerk leer je van alles over het onderwaterleven. Het oceanarium heeft 500 soorten in 10 verschillende habitats, van de Middellandse Zee tot het Noordpoolgebied.

1
Plaza de la Reina - Bus Turistico
Plaça de la Reina 7, 46001, Valencia
2
Ciudad de las Artes y las Ciencias
Av. del Professor López Piñero 7, 46013, Valencia
  • Wissel je smartphonevoucher in voor een papieren ticket bij een van de bushaltes
  • Laat je ticket zien tijdens het instappen van de bus
  • Je ticket voor de Hop-on Hop-off bus is 48 uur geldig vanaf eerste gebruik
  • Je ontvangt een ticket voor Oceanogràfic wanneer je jouw smartphonevoucher inwisselt in de bus
  • Nadat je het ticket in de bus hebt opgehaald, kun je Oceanogràfic op elke dag tot het einde van het jaar bezoeken

Wijzigingen in het busschema van 13 tot 19 maart, op 9 oktober en elke laatste zondag van de maand:

  • Rode lijn (A) apr, mei, jun, sep, okt 09:15-19:45; jul, aug 09:15-21:00; nov, dec, jan, feb, mrt 10:00-19:00 (m.u.v. 17 & 18 mrt, 10:00-13:45)
  • Blauwe lijn (B) apr, mei, jun, sep, okt 09:00-19.35; jul, aug 09:00-20:45; nov, dec, jan, feb, mrt 09:45-18:45 (m.u.v. 17 & 18 mrt, 09:45-13:30)
HOHO Bus Valencia - Rode lijn
Maandag 09:50 - 19:50
Dinsdag 09:50 - 19:50
Woensdag 09:50 - 19:50
Donderdag 09:50 - 19:50
Vrijdag 09:50 - 19:50
Zaterdag 09:50 - 19:50
Zondag 09:50 - 19:50
HOHO Bus Valencia - Blauwe lijn
Maandag 09:30 - 19:30
Dinsdag 09:30 - 19:30
Woensdag 09:30 - 19:30
Donderdag 09:30 - 19:30
Vrijdag 09:30 - 19:30
Zaterdag 09:30 - 19:30
Zondag 09:30 - 19:30
Oceanogràfic
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 20:00
Zondag 10:00 - 18:00
  • Je kunt dit ticket wijzigen

Beoordelingen & recensies

5.0
gebaseerd op 2 reviews
5
4
3
2
1
2
0
0
0
0
A
Anoniem
3 sep. 2019
Uitstekend
Bus staff very helpful and the tours were interesting. Getting the ticket for the Oceonographic with the bus tour meant we could go straight in. Great place to visit!
O
Odalys,  Spanje Spanje
21 dec. 2019
Uitstekend
Buenisima, sobre todo el paseo maritimo.

Veelgestelde vragen

Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.