Ajuda

Budapest Card + Budapest Bus Turístic

Reserva una sola vegada i millora l'experiència amb aquesta increïble combinació de productes destacats

Part del contingut d'aquesta pàgina s'ha traduït automàticament i pot contenir imprecisions.

Des de 69,73 USD -5%

66,25 USD

Els visitants estalvien un 11,00 USD de mitjana

Per què és interessant aquesta oferta?

Estalvia diners

100 % digital

Combinacions seleccionades manualment

Què s'inclou

Big Bus Budapest: tour en bus turístic

Explora Budapest amb un tiquet d'un sol dia o de diversos dies

Tour en bus turístic
Audioguia en 16 idiomes en tots els autobusos + auriculars
Aplicació mòbil gratuïta de Big Bus Tours
1 ruta completa (vermella)
Tour a peu
Crucero fluvial

Valor normal del tiquet: 34,55 USD

Llegeix la descripció

Targeta Budapest: més de30 atraccions amb SZT. Banyera termal i piscina Lukacs

Descobreix tots els museus de Budapest i el bany termal de Sant Lukács amb una sola visita

Budapest Card (a escollir entre 24h, 48h, 72h, 96h o 120h)
Transport públic il·limitat
Accés a més de30 atraccions, incloent-hi SZT. Banyera termal i piscina de Lukács
Visites a peu (en anglès a Buda i Pest)
Descomptes del 10-50%

Valor normal del tiquet: 35,19 USD

Llegeix la descripció

Com funciona

1

Selecciona les dates de visita

Tria quan vols fer la visita i quants tiquets necessites

2

Finalitza el pagament segur

Fes el pagament amb el nostre procés de reserva senzill i segur

3

Rep els tiquets

Rep els tiquets per correu electrònic: segueix les instruccions i gaudeix de la visita!

Com arribar

1 Big Bus Budapest: tour en bus turístic
2 Targeta Budapest: més de30 atraccions amb SZT. Banyera termal i piscina Lukacs
Obre a Maps
Big Bus Budapest: tour en bus turístic
  • No es pot reprogramar aquest tiquet.
Targeta Budapest: més de30 atraccions amb SZT. Banyera termal i piscina Lukacs
  • Es pot reprogramar la visita fins a les 23:59 del dia abans.
Tours en bus turístic a Budapest
Dissabte 09:00 - 17:00
Diumenge 09:00 - 17:00
Dilluns 09:00 - 17:00
Dimarts 09:00 - 17:00
Dimecres 09:00 - 17:00
Dijous 09:00 - 17:00
Divendres 09:00 - 17:00
Big Bus Budapest: tour en bus turístic
  • L'autobús surt de la parada 1 i funciona des de les 9 hores fins a les 17 hores
  • Freqüència 10 a 20 minuts
Targeta Budapest: més de30 atraccions amb SZT. Banyera termal i piscina Lukacs

Detalls de les visites a peu:

  • Les visites a peu estan confirmades i no requereixen registre previ
  • Recorregut Pest: Tots els dies a les 10:00 h. Punt de trobada: Molnár 's Kürtőskalács (una botiga de pastissos de xemeneia) a 1052 Budapest, Váci utca 31
  • Visita Buda: Tots els dies a les 14:00 h. Punt de trobada: l'estàtua de la Trinitat, situada davant de l'església de Matthias, Szentháromság tér 2, 1014 Budapest

Detalls de la targeta de Budapest:

  • Descomptes del 10 al 50% en més de 100 establiments (banys, atraccions, esglésies, museus, restaurants, excursions per la ciutat, excursions en vaixell, etc.)
  • Entrada única a per atracció

Combinacions seleccionades manualment

Combina els teus preferits a Budapest. Algunes coses són millors de dues en dues.

Des de 69,73 USD -5%

66,25 USD
Reserva ara