Help

Chillida Leku: Toegangsticket + Hop-on Hop-off Bus San Sebastián

Boek in een keer en maak jouw ervaring nog rijker met deze handige combinatie van must-sees

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Vanaf US$ 27,87 -5%

US$ 26,48

Waarom deze deal?

Bespaar geld

100% digitaal

Unieke combinaties

Wat is inbegrepen

Hop-on Hop-off Bus San Sebastián

Geniet van een sfeervolle sightseeing-busexcursie rondom San Sebastián

24 uur toegang tot de hop-on hop-off-bus
Audiogids in 8 talen
Plattegrond met route

Normale ticketwaarde: US$ 12,86

Lees de beschrijving

Chillida Leku: Toegangsticket

Verken een prachtige beeldentuin en museum in de buurt van San Sebastian

Toegang tot de beeldentuinen van het Chillida Leku Museum
Toegang tot de tijdelijke tentoonstelling in de prachtige boerderij Caserío Zabalaga
Toegang tot Lurra Cafe en de museumwinkel

Normale ticketwaarde: US$ 15,01

Lees de beschrijving

Hoe het werkt

1

Selecteer jouw bezoekdata

Kies wanneer je wil gaan en hoeveel tickets je nodig hebt

2

Voltooi veilige betaling

Betaal met ons veilige en eenvoudige boekingsproces

3

Ontvang je tickets

Ontvang je tickets per e-mail, volg de instructies op en geniet van je bezoek!

Routebeschrijving

1 Victoria Eugenia Theater
2 Chillida Leku
Open in Maps
Hop-on Hop-off Bus San Sebastián
  • Je kunt je ticket tot 23:59 op de dag voorafgaand aan je bezoek wijzigen.
Chillida Leku: Toegangsticket
  • Je kunt je ticket op elk moment voor je bezoek wijzigen.
Chillida Leku
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 18:00
Zondag 10:00 - 18:00
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag Gesloten
Woensdag Gesloten
Donderdag 10:00 - 18:00
Hop-on Hop-off Bus San Sebastián

De frequentie is elk uur en tot nader order alleen beschikbaar op vrijdag, zaterdag en zondag.

  • September: 10:30 , 11:30 , 12:30 , 13:30 , 15:30 , 16:30 , 17:30
  • Oktober: 10:30 , 11:30 , 12:30 , 13:30 , 15:30 , 16:30 , 17:30
  • November: 10:30 , 11:30 , 12:30 , 13:30 , 15:30 , 16:30 , 16:30
  • December: van 4 tot 8 en dagelijks van 20 tot 31 De 11e, 12e, 13e, 18e, 19e en 20e alleen op vrijdag, zaterdag en zondag. De 24e vertrekt van 10:30 tot 13:30

Beoordelingen & reviews

4,3
3 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
1
2
0
0
0
B
Birgit,  Zweden Zweden
16 mei 2023
Goed
L
Lilly,  Zweden Zweden
16 mei 2023
Uitstekend
L
Lilly,  Zweden Zweden
15 mei 2023
Goed
Smidigt sätt att köpa biljetter på. Tack för att jag kunde besöka Chillida

Vanaf US$ 27,87 -5%

US$ 26,48
Boek nu