Pomoc

Autobus hop-on hop-off w Wiedniu - bilety

Sześć tras dookoła historycznego centrum Wiednia i poza miasto

Trasa czerwona - ring
Otwarte dzisiaj 10:00 - 16:00
Trasa żółta - Schönbrunn
Otwarte dzisiaj 11:00 - 16:00
Trasa niebieska - Dunaj
Otwarte dzisiaj 10:50 - 14:45
E Niebieska Linia - Wieża Dunajska
Otwarte dzisiaj 14:20 - 15:35
Natychmiastowa dostawa biletów
Czas trwania: 24, 48 lub 72 godzin
Dostępny dla wózków inwalidzkich
Przewodnik audio: Angielski, Arabski, Chiński, Czeski, Francuski, Grecki, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Niemiecki, Rosyjski, Rumuński, Turecki, Węgierski, Włoski, portugalski
Żywy przewodnik: Angielski, Niemiecki
Akceptowane bilety na telefonie

Jesteś bezpieczny!

Zapewniamy środki bezpieczeństwa i higieny, abyś mógł bez obaw korzystać z kultury.

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

Co jest wliczone w cenę?

Dostęp do wszystkich trzech tras autobusu hop-on hop-off (czerwonej, niebieskiej i żółtej) przez 24 godziny lub 4 tras (również zielonej) przez 48 lub 72 godziny
Komentarz audio w 16 językach w autobusach
Komentarz audio w języku angielskim lub niemieckim we wszystkich autobusach
Bezpłatne WiFi we wszystkich autobusach
Bezpłatne piesze zwiedzanie z przewodnikiem
Bezpłatny folder z voucherami
Nocne zwiedzanie lub Vienna Ring Tram (tylko bilety 48 H)
Nocne zwiedzanie (tylko bilety 72 H)
Vienna Ring Tram lub rejs (tylko bilety 72 H)
  • Zaplanuj swój idealny plan podróży na 24, 48 lub 72 godzin, wybierając spośród 50 przystanków na 6 różnych trasach
  • Zobacz Wiedeń z nowej perspektywy ze szczytu Diabelskiego Młyna w parku rozrywki Prater, Wieży Dunaju lub z punktu widokowego na wzgórzu Kahlenberg
  • Zwiedź Wiedeń podczas bezpłatnej wycieczki z przewodnikiem (w języku angielskim lub niemieckim) przez zabytkowe centrum miasta

Wybierz między 24, 48 lub 72 godzinami dostępu do sześciu linii autobusów hop-on hop-off. Trasy obejmują wszystkie ciekawe miejsca w Wiedniu i okoliczne wzgórza. Zaplanuj własny plan podróży i zwiedzaj, kiedy chcesz i tak długo, jak chcesz. Ponieważ większość autobusów kursuje co 15 minut, nigdy nie musisz długo czekać na kolejny. Wszystkie bilety obejmują opcjonalną wycieczkę pieszą z przewodnikiem po centrum miasta.

Ważny przez: 24 godz., 48 godz. lub 72 godz.

Po aktywacji Twój bilet jest ważny przez wybraną przez Ciebie liczbę godzin.

Pokaż swój bilet na smartfonie lub wydrukowany bilet kierowcy autobusu albo pracownikowi Vienna Sightseeing w autobusie.

Piesze zwiedzanie:

  • 13 kwietnia–15 września: (w języku niemieckim), codziennie o 11:30 i 14:30. W języku angielskim: codziennie o 12:45 i 15:45
  • 16 września–3 listopada: (w języku niemieckim), codziennie o 11:30. W języku angielskim: codziennie o 12:45
  • Czas trwania: ok. 50 min.
  • Zwiedzanie zaczyna i kończy się przy przystanku Opera Narodowa przy Karlsplatz

Rejs:

  • Linia A: z Schwedenplatz codziennie o 10:30 i 14:00 oraz 13 kwietnia-6 października również o 11:30 i 15:00
  • Linia B: z DDSG/pomost 6 codziennie o 12:30 i 16:00 oraz 13 kwietnia-6 października również o 13:30 i 17:00
  • Linia C: z Schwedenplatz codziennie o 11:00, 13:00, 14:30 i 16:00 oraz 25 maja-29 września również o 17:30

Vienna Ring Tram:

  • Z Schwedenplatz, peron C codziennie 10:00-17:30 co 30 min.

Zwiedzanie nocne:

  • Z Staatsoper: 1 kwietnia-1 października o 20:00, 2 października-3 listopada o 19:30
Trasa czerwona - ring
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota 10:00 - 16:00
Niedziela 10:00 - 16:00
Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Trasa żółta - Schönbrunn
Czwartek 11:00 - 16:00
Piątek 11:00 - 16:00
Sobota 11:00 - 16:00
Niedziela 11:00 - 16:00
Poniedziałek 11:00 - 16:00
Wtorek 11:00 - 16:00
Środa 11:00 - 16:00
Trasa niebieska - Dunaj
Czwartek 10:50 - 14:45
Piątek 10:50 - 14:45
Sobota 10:50 - 14:45
Niedziela 10:50 - 14:45
Poniedziałek 10:50 - 14:45
Wtorek 10:50 - 14:45
Środa 10:50 - 14:45
E Niebieska Linia - Wieża Dunajska
Czwartek 14:20 - 15:35
Piątek 14:20 - 15:35
Sobota 14:20 - 15:35
Niedziela 14:20 - 15:35
Poniedziałek 14:20 - 15:35
Wtorek 14:20 - 15:35
Środa 14:20 - 15:35
  • Dla tego biletu zmiany nie są możliwe

Ta strona została przetłumaczona automatycznie. Jak oceniasz to tłumaczenie?

Oferty dostępne wyłącznie w Tiqets

Poznaj "więcej za mniej" dzięki tym najpopularniejszym połączeniom

Oceny i recenzje

4.4
na podstawie 18 recenzji
5
4
3
2
1
12
3
1
2
0

Często zadawane pytania

Bilet ten zawiera pojedynczy wstęp do atrakcji w połączeniu z innymi usługami. Informacje te znajdziesz w części „Co jest zawarte” na tej stronie.
Zniżki dla różnych grup wiekowych zależą od produktu. Informacje na temat zniżek znajdziesz przy wyborze rodzajów biletów. Dokonując rezerwacji, sprawdź rodzaje zniżek biletów. Na przykład niektóre produkty mają opcję „dzieci”, która jest specjalnie dla dzieci. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą ważny dokument tożsamości, jeśli zakupiłeś bilet ze zniżką.
Obsługujemy popularne metody płatności używane na całym świecie, przede wszystkim Visa, MasterCard, PayPal, Alipay i iDeal. Niektóre opcje płatności zależą od połączenia języka i waluty, z jakich korzystasz przy dokonywaniu zakupów.
Nie musisz drukować tych biletów. Zobacz część „Instrukcje” na stronie produktu, aby poznać więcej informacji na ten temat. Pobierz aplikację Tiqets, aby uzyskać dostęp do swoich biletów na telefonie, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu.