Pomoc

Autobus transferowy z i na lotnisko Linate w Mediolanie - bilety

Dojedź do Mediolanu z lotniska Linate, korzystając z autobusu transferowego

Dworzec główny w Mediolanie do Linate
Open Today 05:30 - 22:00
Linate do Mediolanu
Open Today 07:45 - 22:45
Bilet elastyczny: możliwość anulacji do 24 godzin przed datą wizyty (jeśli wybrano)
Natychmiastowa dostawa biletów
Akceptowane bilety na telefonie

You're good to go!

Health and safety measures are in place so you can enjoy culture with confidence.

Przegląd

Najważniejsze atrakcje

  • Unikaj wysokich opłat za taksówki i niekończących się opłat za wynajem samochodów i jedź z centrum Mediolanu na lotnisko Linate (lub odwrotnie) bez stresu.
  • Bezpłatne WiFi na pokładzie i klimatyzacja sprawiają, że podróż jest tak komfortowa, jak to tylko możliwe
  • Autokary są przyjazne dla zwierząt domowych

Opis

Lecisz na lotnisko Linate w Mediolanie? Zrób sobie wielką przysługę i zarezerwuj transport do centrum miasta z wyprzedzeniem. Taniej niż taksówka, szybciej niż transport publiczny i znacznie mniej papierkowej roboty niż wypożyczenie samochodu, autobus transferowy lotniska Linate zapewnia, że podróż do Mediolanu zaczyna się i kończy na czas i to w relaksujący sposób.

Bilet

Co jest wliczone w cenę?

Transfer w jedną stronę lub w obie strony z lotnisko Linate do mediolanu autobusem transferowym SIT
Dodatkowe informacje

Przystanki autobusowe:

  • Dworzec główny w Mediolanie
  • Milan Lambrate
  • Lotnisko Linate

Amendment policy

  • Dla tego biletu możliwe są zmiany

Instrukcje

  • Pokaż swój bilet na smartfonie bezpośrednio na jednym z przystanków autobusowych i zeskanuj swój kod QR w autobusie (w jedną stronę lub z powrotem, w zależności od wyboru)
  • Jeśli wybierzesz bilet powrotny, musisz być na przystanku autobusowym co najmniej 15 minut przed preferowaną godziną odjazdu, aby dokonać odprawy i walidacji biletu u personelu

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Dworzec główny w Mediolanie do Linate
Wtorek 05:30 - 22:00
Środa 05:30 - 22:00
Czwartek 05:30 - 22:00
Piątek 05:30 - 22:00
Sobota 05:30 - 22:00
Niedziela 05:30 - 22:00
Poniedziałek 05:30 - 22:00
Linate do Mediolanu
Wtorek 07:45 - 22:45
Środa 07:45 - 22:45
Czwartek 07:45 - 22:45
Piątek 07:45 - 22:45
Sobota 07:45 - 22:45
Niedziela 07:45 - 22:45
Poniedziałek 07:45 - 22:45

Jak trafić

Lotnisko Linate
Viale Enrico Forlanini, 20090, Segrate
Otwórz w Mapach

Oceny i recenzje

4.7
based on 6 reviews
5
4
3
2
1
4
2
0
0
0
D
20 sty 2020
Dobrze
It was good. The stop was not well marked, but once in the bus it went fine. A bit warm inside, but that was all.
J
3 sty 2020
Dobrze
Prima geregeld. Online tickets kopen, chauffeur scant QR-code en in ca. 20min van Linate naar Milano Central (wel door de stad heen i.p.v via tolweg).
A
30 gru 2019
Wspaniały
Ottima nella professionalità, serietà e disponibilità da parte di tutti gli addetti ai lavori. Complimenti

Często zadawane pytania