Pomoc
Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.
Przetłumaczono przez

Autobus hop-on hop-off + rejs po rzece Porto - bilety

Przeglądaj Porto i 6 mostów Douro (Via D'Ouro) autobusem i statkiem

Historyczna trasa Porto
 
Porto Castles Route
 
Bilet elastyczny: możliwość anulacji do 24 godzin przed datą wizyty (jeśli wybrano)
Natychmiastowa dostawa biletów
Czas trwania: Ważność biletu: 2 dni. Czas rejsu statkiem: 50 minut
Dostępny dla wózków inwalidzkich
Przewodnik audio: Angielski, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Mandaryński, Niemiecki, Polski, Rosyjski, Włoski, portugalski
Akceptowane bilety na telefonie

You're good to go!

Health and safety measures are in place so you can enjoy culture with confidence.

Przegląd

Najważniejsze atrakcje

  • Skorzystaj z żółtego autobusu z otwartym dachem i wsiadaj i wysiadaj w wolnym czasie. Dwie różne trasy obejmują różne części miasta
  • Wejdź na pokład swojej łodzi wycieczkowej, aby zobaczyć 6 mostów Douro (Via D'Ouro), łączących Porto i Vila Nova de Gaia
  • Wybierz się na wycieczkę do piwnic z winem Calém, poznaj region wyznaczony przez Douro i skosztuj dwóch win portowych - białego i czerwonego

Opis

Ten 2-dniowy bilet obejmuje cały Porto, w tym Gaię i Matosinhos, na otwartym żółtym autobusie. Twój bilet obejmuje również rejs po rzece obok 6 mostów Douro i wizytę w piwnicach winnych Calém Port. To najlepszy i najtańszy sposób na zwiedzanie Porto!

Stwórz własny ekscytujący plan Porto z łatwym dostępem do wszystkiego, dzięki autobusowi Hop-on Hop-off Bus Porto + River Cruise.

Twój 2-dniowy bilet daje dostęp do 2 różnych linii autobusowych z otwartym dachem, zatrzymując się przy wszystkich specjalnych atrakcjach, które ma do zaoferowania Porto. Następnie wejdź na pokład swojego rejsu po rzece, aby zobaczyć 6 mostów na rzece Douro, łączących Porto i Vila Nova de Gaia. To ląd i woda dwa w jednym!

Wybierz się na wycieczkę do winiarni Calém Port, aby napić się historii i napić się jeszcze większego wina. Dowiedz się więcej o regionie winiarskim Douro, porto i piwnicach Calém, wejdź do piwnic i sam spróbuj wina porto.

Otwórz Porto dzięki temu wygodnemu biletowi!

Bilet

Ważność

Ważny przez: 2 dni

Once activated, your ticket is valid for 2 consecutive calendar days.

Co jest wliczone w cenę?

2-dniowy dostęp do obu tras autobusów Hop-on Hop-off
Zniżka Rezerwuj z kuponami do muzeów, zabytków miasta i innych form spędzania wolnego czasu
Wizyta w piwnicach winiarskich Calém Port
6 rejsów mostowych
Wstęp i degustacja wina portowego w Quinta da Boeira (po okazaniu biletu Yellow Bus)
Dodatkowe informacje
  • 6 rejsów mostami: 11:30 , 13:30 , 15:00 , 16:30 , 18:00 ; wyjazd z Ribeira (przystanek nr 5 lub nr 6 w historycznym Porto Tour)
  • Historyczne zwiedzanie Porto: 09:00 , 10:30 , 12:00 , 13:30 , 15:00 , 16:30 , 18:00
  • Porto Castles Bus Tour: 09:45 , 11:45 , 13:45 , 15:45 , 17:45

Amendment policy

  • Dla tego biletu zmiany nie są możliwe

Instrukcje

  • Pokaż swój bilet na smartfonie w autobusie i łodzi
  • Należy pamiętać, że bilet należy sprawdzić w jednym z autobusów przed rejsem statkiem i wizytą w winnicy

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Historyczna trasa Porto
Wtorek 11:00 - 17:00
Środa 11:00 - 17:00
Czwartek 11:00 - 17:00
Piątek 11:00 - 17:00
Sobota 11:00 - 17:00
Niedziela 11:00 - 17:00
Poniedziałek 11:00 - 17:00
Porto Castles Route
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00
Poniedziałek 10:00 - 18:00

Jak trafić

Praça da Liberdade
4000-065, Porto
Otwórz w Mapach

This page has been automatically translated. What do you think of the translation?

Oceny i recenzje

4.7
based on 21 reviews
5
4
3
2
1
14
7
0
0
0
A
4 mar 2020
Dobrze
We found the bus tour enjoyable. However what was poor was neither the driver nor the tour instructions we listened too told you which stop you were coming up too so we missed some of the sights....
We found the bus tour enjoyable. However what was poor was neither the driver nor the tour instructions we listened too told you which stop you were coming up too so we missed some of the sights. The bus driver drove passed them far to quickly and refused to stop after we realised we had past where we wanted to get off.
A
4 mar 2020
Dobrze
Good number of buses and times. Excellent value. Cruise good. Port tasting good.
A
28 lut 2020
Wspaniały
Excellent value and great introduction to the city. Highly recommend.

Często zadawane pytania