Pomoc

Autobus hop-on hop-off w Lizbonie - bilety

Zobacz najpopularniejsze atrakcje Lizbony z jedną poręczną kartą

Trasa Belém Lizbona
Otwarte dzisiaj 09:00 - 19:00
Trasa współczesna Lizbona
Otwarte dzisiaj 10:30 - 18:30
Natychmiastowa dostawa biletów
Czas trwania: Biletu: 24 lub 48 godzin (od momentu pierwszego użycia)
Dostępny dla wózków inwalidzkich
Przewodnik audio: Angielski, Francuski, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Mandaryński, Niemiecki, Rosyjski, Szwedzki, Włoski, portugalski
Akceptowane bilety na telefonie

Jesteś bezpieczny!

Zapewniamy środki bezpieczeństwa i higieny, abyś mógł bez obaw korzystać z kultury.

Niektóre treści na tej stronie zostały automatycznie przetłumaczone i mogą zawierać nieścisłości.

Co jest wliczone w cenę?

Nieograniczony 24- lub 48-godzinny dostęp do autobusów hop-on hop-off (w zależności od biletu)
Bezpłatny dostęp do każdego tramwaju Carris
Dostęp do wyciągu Santa Justa
Korzystanie z kolejki linowej w Lizbonie
Broszura zniżkowa Yellow Bus

Co nie jest wliczone w cenę

Wstęp do atrakcji
  • Wybierz jedną z 2 opcji na 2 trasach, obie pełne portugalskich atrakcji i atrakcji
  • Wskakuj lub wysiadaj na dowolnym przystanku i ciesz się widząc, co chcesz i kiedy chcesz
  • W cenę wliczony jest bezpłatny dostęp do tramwaju Carris, wyciągu Santa Justa, kolejki linowej w Lizbonie oraz broszury zniżkowej Yellow Bus

Wybierz jedną z 2 opcji na 24-godzinny karnet i zobacz wszystko, co Lizbona ma do zaoferowania. Autobus hop-on hop-off zabierze Cię wygodnie w jedno z najbardziej olśniewających miast w Europie. Zobacz wszystko, od pięknego Belem po Park Narodu, kiedy tylko zechcesz!

W cenę wszystkich biletów wliczono bezpłatny dostęp do tramwaju Carris, kolejki Santa Justa, kolejki linowej w Lizbonie, autobusu na lotnisko Aerobus oraz broszury zniżkowej Yellow Bus na okres ważności karnetu.

Opcja 1 - zwiedzanie Belém w Lizbonie:

Podróż z historycznego centrum Lizbony do epickich i kultowych zabytków Belem, gdzie zachwycą Cię zabytki portugalskich podróży odkrywczych. Poznaj atrakcje, takie jak klasztor Hieronimitów w pobliżu rzeki Tag, majestatyczną wieżę Belem na szczycie wody i dziwnie ukształtowany pomnik odkrycia. Bilet jest ważny przez 24 godziny.

Opcja 2 - Modern Lisbon Tour:

Zobacz, gdzie miejscowi spędzają wolny czas i baw się dobrze! Przejedź przez artystyczną Lizbonę Chiado i Książęca Real. Stamtąd skieruj się w stronę nowoczesnej części Parku Narodów (Parque das Nações), pierwotnie miejsca wystawy Expo 98, a teraz pełnego kolorowej, nowoczesnej architektury i największego na świecie oceanarium. Bilet jest ważny przez 24 godziny.

Ważny przez: 24 godz. lub 48 godz.

Po aktywacji Twój bilet jest ważny przez wybraną przez Ciebie liczbę godzin.

  • Pokaż swój bilet na smartfonie kierowcy autobusu na dowolnym przystanku na trasach Belém Lisbon lub Modern Lisbon Tour
  • Otrzymasz papierowy bilet na autobus. Proszę zachować bilet i pokazać go za każdym razem, gdy wsiądziesz do autobusu
  • Wszystkie profity hop-on hop-off są dostępne przez 24 lub 48 godzin po pierwszym użyciu biletu

Linie autobusowe:

  • Belém Lizbona Tour: Praça da Figueira, Praça dos Restauradores, Marquês de Pombal, Avenida José Malhoa, Jardim Zoológico, Praça de Espanha, El Corte Inglês, Parque Eduardo VII, Compras nas Amoreiras, Basílica da Estrela, Torre de Belém, Padrão dos Descobrimentos, MAAT, Terminal dos Cruzeiros/Docas, Cais do Sodré, Praça da Figueira
  • Trasa nowoczesna Lizbona: Praça da Figueira, Rua do Comércio, terminal Yellow Boat, terminal rejsowy Lizbona, Santa Apolónia, Museu do Azulejo, Oceanário, Pavilhão de Portugal, Vasco da Gama Zakupy/Fil, Torre Vasco da Gama/Hotel Myriada, Campo Pequeno, Restauradores, Praça da Figueira
Trasa Belém Lizbona
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Niedziela 09:00 - 19:00
Poniedziałek 09:00 - 17:30
Wtorek 09:00 - 17:30
Trasa współczesna Lizbona
Środa 10:30 - 18:30
Czwartek 10:30 - 18:30
Piątek 10:30 - 18:30
Sobota 10:30 - 18:30
Niedziela 10:30 - 18:30
Poniedziałek 10:30 - 17:45
Wtorek 10:30 - 17:45
  • Dla tego biletu zmiany nie są możliwe

Ta strona została przetłumaczona automatycznie. Jak oceniasz to tłumaczenie?

Oceny i recenzje

4.5
na podstawie 84 recenzji
5
4
3
2
1
49
31
2
2
0

Często zadawane pytania

Bilet ten zawiera pojedynczy wstęp do atrakcji w połączeniu z innymi usługami. Informacje te znajdziesz w części „Co jest zawarte” na tej stronie.
Zniżki dla różnych grup wiekowych zależą od produktu. Informacje na temat zniżek znajdziesz przy wyborze rodzajów biletów. Dokonując rezerwacji, sprawdź rodzaje zniżek biletów. Na przykład niektóre produkty mają opcję „dzieci”, która jest specjalnie dla dzieci. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą ważny dokument tożsamości, jeśli zakupiłeś bilet ze zniżką.
Obsługujemy popularne metody płatności używane na całym świecie, przede wszystkim Visa, MasterCard, PayPal, Alipay i iDeal. Niektóre opcje płatności zależą od połączenia języka i waluty, z jakich korzystasz przy dokonywaniu zakupów.
Nie musisz drukować tych biletów. Zobacz część „Instrukcje” na stronie produktu, aby poznać więcej informacji na ten temat. Pobierz aplikację Tiqets, aby uzyskać dostęp do swoich biletów na telefonie, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu.