Pomoc
Niestety ten bilet jest czasowo niedostępny. Zapraszamy ponownie wkrótce!
Belfast - odkryj

Wycieczka Game of Thrones, Titanic Belfast i autobus hop-on hop-off przez 48H - bilety

Zobacz miejsca filmowania Game of Thrones i zwiedź Titanic Belfast Museum

Autobus hop-on hop-off - trasa czerwona
 
Titanic Belfast
 
Bilet elastyczny: możliwość anulacji do 24 godzin przed datą wizyty (jeśli wybrano)
Natychmiastowa dostawa biletów
Godzina rozpoczęcia: Wycieczka GoT: 9:00
Czas trwania: 8 godzin(y) i 30 minut(y)
Przewodnik audio: Angielski, Chiński, Francuski, Hiszpański, Niemiecki, Włoski
Żywy przewodnik: Angielski
Akceptowane bilety na telefonie

You're good to go!

Health and safety measures are in place so you can enjoy culture with confidence.

Przegląd

Najważniejsze atrakcje

  • Poznaj miasto Belfast i jego dramatyczną historię dzięki 48-godzinnemu dostępowi do autobusu wycieczkowego hop-on hop-off
  • Weź udział w epickiej przygodzie w dzikim sercu Antrim i odwiedź wiele miejsc, w których filmowano Game of Thrones, a także zobacz niesamowite zabytki, takie jak Grobla Olbrzyma
  • Poznaj wielokrotnie nagradzane muzeum Titanic Belfast i jego sześć pięter interaktywnych galerii, dzięki którym wybierzesz się w podróż przez historię do tragicznej historii RMS Titanic

Opis

Fani Game of Thrones mają kilka cech wspólnych z miłośnikami Titanica - zamiłowanie do epickiej historii i głęboko zakorzeniona nieufność do lodu! Ten bilet łączony gwarantuje każdemu niesamowitą przygodę z fantazją i historią w tle, a także miejsce w autobusie hop-on hop-off!

Bilet

Ważne punkty

Atrakcje, które odwiedzisz:
Miejsca, które zobaczysz:

Co jest wliczone w cenę?

8-godzinna, wycieczka Game of Thrones z anglojęzycznym przewodnikiem w luksusowym autokarze, z wizytami w najlepszych miejscach filmowania, postój w restauracji Fullerton Arms i restauracji o tematyce GoT z repliką Żelaznego Tronu
48-godzinny dostęp do miejskich autobusów hop-onhHop-off z przewodnikami audio w autobusach + bezpłatna broszura z ofertami i zniżkami dla muzeów, restauracji, na wycieczki itp.
Wejście do Titanic Museum Experience i SS Nomadic

Co nie jest wliczone w cenę

Jedzenie i napoje
Przejście po moście linowym Carrick-A-Rede (opcjonalnie, dostępne za niewielką dodatkową opłatą, płatną w dniu wycieczki)
Dodatkowe informacje

Przystanki na trasie czerwonej

  • Castle Place
  • Urząd celny
  • Odyssey Arena
  • HMS Caroline
  • Titanic Belfast
  • Budynki Parlamentu
  • Belmont Road
  • Holywood Road
  • Lower Newtownards Road
  • Targ św. Jerzego
  • Ratusz w Belfaście
  • Great Victoria Street
  • Dublin Road
  • Shaftesbury Square
  • University Road
  • Eglantine Avenue
  • Falls Road
  • Falls Memorial Garden
  • Międzynarodowa ściana murali
  • Centrum informacji turystycznej Spectrum
  • Shankill Memorial Garden
  • Crumlin Rd
  • Donegall Street

Amendment policy

  • Dla tego biletu zmiany mogą być możliwe

Instrukcje

Wycieczka GoT:

  • Pokaż bilet na smartfona w sklepie Irish Tour Tickets 15 min przed wyjazdem
  • Otrzymasz także bilety do Titanic Belfast i na autobus
  • Musisz pojechać na wycieczkę w zarezerwowanym dniu

Autobus:

  • Pokaż bilet papierowy, wsiadając do autobusu
  • Nie możesz korzystać z autobusu tego samego dnia, kiedy jedziesz na wycieczkę GoT
  • Możesz korzystać z niego przez 2 kolejne dni przed lub po wycieczce GoT. Bilet jest ważny przez 1 rok od zakupu
  • Jeden autobus hop-on hop-off co 30 minut

Titanic:

  • Zamień swój papierowy bilet na bilet wstępu czasowego w kioskach z biletami w atrium na parterze
  • Atrakcję możesz zwiedzić w dowolnym dniu

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Autobus hop-on hop-off - trasa czerwona
Czwartek 10:00 - 16:30
Piątek 10:00 - 16:30
Sobota 10:00 - 16:30
Niedziela 10:00 - 16:30
Poniedziałek 10:00 - 16:30
Wtorek 10:00 - 16:30
Środa 10:00 - 16:30
Titanic Belfast
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 20:00
Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00

Jak trafić

Irish Tour Tickets
10 Great Victoria Street, BT2 7BA, Belfast
Otwórz w Mapach

Oceny i recenzje

5.0
based on 1 reviews
5
4
3
2
1
1
0
0
0
0
L
11 lis 2019
Wspaniały
Loved all 3 of these trips highly recommended Shirley was a great guide on the game of thrones tour 10/10

Często zadawane pytania