Tickets voor Hop-on Hop-off Bus Sevilla

24 uur lang toegang tot de hoogtepunten van Sevilla

Ontvang je tickets via e-mail, sms en onze app
Toon tickets op je smartphone
Overzicht
Openingstijden
Vandaag:  10:00 - 21:00
Morgen:  10:00 - 21:00
Vrijdag:  10:00 - 21:00
Zaterdag:  10:00 - 21:00
Zondag:  10:00 - 21:00
Maandag:  10:00 - 21:00
Dinsdag:  10:00 - 21:00
Duur
De complete route duurt ongeveer 80 minuten. Je ticket is 24 uur geldig. Er vertrekken ongeveer elke 30 minuten bussen.
Hoogtepunten
  • Bekijk de hoogtepunten van de stad en maak je geen zorgen over je vervoer. Ontdek Sevilla met de hop-on hop-off bussen.
  • Geniet van geweldige, panoramische uitzichten over Sevilla vanuit een open bus.
  • Ontvang drie gratis wandeltours bij je ticket. Bezoek het Spaanse Plein en het Maria Luisa park en ontdek de buurten Santa Cruz en Triana.
Beschrijving

Krijg 24 uur lang toegang tot de handige hop-on hop-off bussen in het schitterende Sevilla en haal alles uit je citytrip. Rijd langs alle hoogtepunten van de stad en stap in en uit wanneer je maar wilt. Geniet in een open bus van het panoramische uitzicht. Plus, je krijgt gratis toegang tot 3 wandeltours

Sevilla is de stad van de flamenco en de hoofdstad van het betoverende Andalusië. Er valt hier veel te ontdekken, en als je maar kort de tijd hebt, dan is de hop-on hop-off bus de beste en snelste manier om alle top bezienswaardigheden te bezoeken.

De complete route van deze bus duurt ongeveer 80 minuten en rijdt langs alle hoogtepunten van Sevilla.

Bekijk het magnifieke Torre del Oro (de Gouden Toren), rijd langs de Puente de San Telmo, bezoek de gotische Kathedraal van Sevilla of ervaar de spannende attracties in het pretpark Isla Mágica. Met de hop-on hop-off bus Sevilla ligt het allemaal binnen handbereik.

Dit ticket is inclusief drie gratis wandeltours. Slenter langs het Spaanse Plein en relax in het Maria Luisa park . Bezoek ook de wijk Santa Cruz (de charmante, voormalig Joodse wijk) en Triana (de wijk waar flamenco vandaan komt!)

Toon meer
Toon minder
Ticket
Ticket-kenmerken
Smartphonetickets toegestaan
Tickets direct geleverd
Wat is inbegrepen
24-uur lang, ongelimiteerd toegang tot de hop-on hop-off bussen
Toegang tot 3 verschillende wandeltours
Toegang tot de bezienswaardigheden van de stad
Instructies

Toon je smartphoneticket bij het instappen van de bus. Je kunt in- en uitstappen bij elke halte.

Je ticket wijzigen of annuleren
  • Annuleren is niet mogelijk bij dit ticket
  • Je kunt dit ticket niet wijzigen
Locatie
Adres
Hop-on Hop-off Bus Córdoba
Sevilla
Belangrijke info
Rolstoeltoegankelijk
Audiogids
Engels, Spaans, Catalaans, Duits, Italiaans, Frans, Portugees, Chinees, Japans, Russisch, Nederlands, Grieks, Zweeds, Arabisch en Hebreeuws. Speciaal Spaans commentaar voor kinderen beschikbaar.
Extra info

Reisschema:

Paseo de Colón - Plaza de España - Aquarium - Plaza de América - Plaza de Cuba - San Jacinto/Triana - Calle Castilla/Triana - Expo 92 - Isla Mágica - Macarena/Murallas - Torre de los Perdigones - Alameda de Hercules - Plaza del Duque - Plaza de Armas

Wandeltours (met officiële gids, in het Engels en Spaans):

  • Spaanse Plein & Maria Luisa Park: 1 uur, start om 12:00 vanaf de halte Plaza der España
  • Santa Cruz (voormalige Joodse wijk en oudste wijk van Sevilla): 1 uur, start om 10:30 vanaf de halte Paseo del Colón
  • Bezoek met gids aan het Museum voor de Schone Kunsten: 1 uur, start om 16:00 vanaf de halte Isla Mágica
  • Triana: 1 uur, start om 19:00 vanaf de halte Paseo del Colón. Een van de meest karakteristieke buurten van Sevilla, de buurt waar Flamenco geboren is
  • Ferdinand Magellan Tour: 1 uur, start om 13:30 vanaf de halte Paseo de Colón
Beoordelingen & recensies
12 sep. 2018
I didn't scan my ticket when getting on the bus, instead they converted my barcode into tickets.
Other than that it was very straight forward.
19 sep. 2017
Bus was too crowded to sit on top. Could not see sights. Afraid to get off because it was too crowded to get a seat on next bus. Buy skip the line tickets and see sights throughly. After bus too little time left to wait in line for the palace or Cathedral.
28 mei 2017
Great

Veelgestelde vragen

Wat is er allemaal inbegrepen bij deze tickets?
Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Zijn er speciale kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen, studenten en/of leraren?
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Welke betaalmethodes ondersteunt Tiqets?
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Moet ik de tickets uitprinten?
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.