Hulp

Tickets voor Hop-on Hop-off Bus 48 uur & Boottocht San Antonio

48 uur lang toegang tot de Hop-on Hop-off bussen met optionele uitbreidingen

Hop-on Hop-off Bus
Vandaag open 08:40 - 17:30
Tower of the Americas Space Needle
Vandaag open 10:00 - 22:00
River Walk-boottocht
Vandaag open 09:00 - 21:00
Tickets direct geleverd
Duur: Volledige route: bus: ongeveer 60 minuten. Boot: ongeveer 40 minuten
Rolstoeltoegankelijk
Audiogids: Engels
Smartphonetickets toegestaan

Je bent er klaar voor!

Gezondheids- en veiligheidsmaatregelen zijn getroffen zodat jij met een gerust hart van cultuur kunt genieten.

Wat is inbegrepen

48 uur lang toegang tot de Hop-on Hop-off bussen in San Antonio
Engelstalige audiogids in de bus
Koptelefoon voor de audiogids
Toegang tot de Tower of the Americas Space Needle, inclusief 4D Theater Ride (indien geselecteerd)
River Walk-boottocht van 40 minuten (indien geselecteerd)
Gratis toegang tot het Centro de Artes Museum op Market Square (Halte 13, di-zo, 11:00-18:00)

Wat niet is inbegrepen

Hotel-ophaalservice
Eten en drinken
Toegang tot andere bezienswaardigheden
  • Zie het San Antonio Museum of Art, het Pearl Brewery Complex en nog veel meer voor 48 uur, met de 19 haltes van de Hop-on Hop-off bussen
  • Kies voor een extra River Walk-boottochtje en bewonder het prachtige San Antonio vanaf het water
  • Kies voor een bezoek aan de Tower of the Americas Space Needle en bewonder de stad vanaf het observatiedek

Bekijk de hoogtepunten van San Antonio in je eigen tempo met 48 uur toegang tot de Hop-on Hop-off bussen. Je kunt je bezoek nog completer maken met extra's als een River Walk-boottochtje en de Tower of the Americas Space Needle met de spannende 4D Theater Ride.

Deze 48 uur geldige pas is alles wat je nodig hebt om het beste van San Antonio te zien! Maak het jezelf gemakkelijk met 19 haltes, die zijn verspreid over de stad.

Reis door de geschiedenis in de Alamo, neem een drankje in het Pearl Brewery Entertainment Complex, ga shoppen op Market Square of geniet van prachtige architectuur bij de San Fernando Kathedraal, de Scottish Rite Kathedraal, het Paleis van de Spaanse Gouverneur en nog veel meer.

Wil je nog meer actie? Dan zijn deze uitbreidingen misschien wel wat voor jou:

Combi Bus + Boot

Maak ook een River Walk-boottochtje van 40 minuten en bewonder het prachtige San Antonio vanaf het water.

Combi Bus + Toren

Toegang tot de Tower of the Americas Space Needle, ooit de hoogste observatietoren van de VS (voor de voltooiing van de Stratosphere Tower in Las Vegas). Geniet van het verbluffende uitzicht en mis de 4D Theater Ride niet. Deze is ook inbegrepen.

Combi Bus + Boot + Toren

Alle bovenstaande extra's in 1 combinatiepakket!

Geldig gedurende: 48h

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 48 uur geldig.

  • Wissel je smartphoneticket in bij het City Sightseeing Bezoekerscentrum buiten het Menger Hotel naast de Alamo (eerste halte)
  • Daarna kun je in- en uitstappen bij elke halte op de route en wanneer je maar wilt!
  • De boottocht en/of het bezoek aan de toren mag ook na de 48 uur plaatsvinden

Bushaltes

  • 1) De Alamo
  • 2) Pearl Entertainment Complex
  • 3) San Antonio Museum of Art
  • 4) VFW Post 76
  • 5) Augies BBQ Restaurant
  • 6) Riverwalk Museum Reach
  • 7) Tobin Center
  • 8) Veteran's Memorial Park
  • 9) Travis Park & St. Anthony Hotel
  • 10) Buckhorn Saloon & Texas Ranger Museum
  • 11) Riverwalk Restaurants & Bars
  • 12) San Fernando Kathedraal / Paleis van de Spaanse Gouverneur
  • 13) Market Square / El Mercato
  • 14) Hotels op Cesar Chavez Blvd.
  • 15) King William Historic District
  • 16) Southtown
  • 17) Yanaguana Garden
  • 18) Tower of the Americas / La Villita
  • 19) Winkels Rivercenter Mall
Hop-on Hop-off Bus
Donderdag 08:40 - 17:30
Vrijdag 08:40 - 17:30
Zaterdag 08:40 - 17:30
Zondag 08:40 - 17:30
Maandag 08:40 - 17:30
Dinsdag 08:40 - 17:30
Woensdag 08:40 - 17:30
Tower of the Americas Space Needle
Donderdag 10:00 - 22:00
Vrijdag 10:00 - 23:00
Zaterdag 10:00 - 23:00
Zondag 10:00 - 22:00
Maandag 10:00 - 22:00
Dinsdag 10:00 - 22:00
Woensdag 10:00 - 22:00
River Walk-boottocht
Donderdag 09:00 - 21:00
Vrijdag 09:00 - 21:00
Zaterdag 09:00 - 21:00
Zondag 09:00 - 21:00
Maandag 09:00 - 21:00
Dinsdag 09:00 - 21:00
Woensdag 09:00 - 21:00
  • Je kunt dit ticket wijzigen

Beoordelingen & recensies

Nog geen reviews.

Veelgestelde vragen

Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.