Hulp

Tickets voor Hop-on Hop-off bus + riviercruise Porto

Deze tickets hebben we momenteel niet

Maar bekijk hieronder vergelijkbare tickets en andere geweldige locaties

Andere belevenissen voor: Praça da Liberdade

Dit vind je waarschijnlijk ook leuk

Overzicht

De content op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Hoogtepunten

  • Gebruik de gele bus met open dak en stap in en uit wanneer je wilt. Twee verschillende routes doorkruisen alle delen van de stad
  • Stap aan boord van je rondvaartboot en bekijk de 6 bruggen van de Douro (Via D'Ouro), die Porto en Vila Nova de Gaia met elkaar verbinden
  • Maak een tour door de wijnkelders van Calém, kom alles te weten over de regio Douro en proef twee portwijnen - een witte en een rode

Beschrijving

Met dit ticket, geldig voor 2 dagen, verken je Gaia, Matosinhos, en nog veel meer prachtige plekken in Porto, in een Yellow Bus met open dak. Bij jouw ticket is tevens een rivierrondvaart inbegrepen, die je meeneemt langs de 6 bruggen over de Douro en een bezoekje aan de portwijnkelders van Calém. Het is de beste en meest voordelige manier om Porto te verkennen!

Maak je eigen spannende Porto-plan met gemakkelijke toegang tot alles, dankzij de Hop-on Hop-off Bus Porto + Riviercruise.

Met je 2-daagse ticket krijg je toegang tot 2 verschillende busroutes met open dak, die stoppen bij alle bijzondere bezienswaardigheden die Porto te bieden heeft. Stap vervolgens aan boord van je riviercruise en zie de 6 bruggen van de Douro, die Porto en Vila Nova de Gaia met elkaar verbinden. Het is een land-en-water-twee-voor-één!

Maak een tour door de Port-wijnkelders van Calém voor een vleugje geschiedenis en een nog grotere slok wijn. Kom meer te weten over de wijnstreek Douro, de portwijn en de wijnkelders van Calém, stap de kelders binnen en proef zelf wat portwijn.

Open Porto met deze handige pas!

Ticket

Geldigheid

Geldig gedurende: 2 dagen

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 2 opeenvolgende kalenderdagen geldig.

Wat is inbegrepen

2 dagen toegang tot beide routes van de Hop-on Hop-off bussen
Kortingsboek met vouchers voor musea, monumenten en andere vrijetijdsactiviteiten
Bezoek aan de portwijnkelders van Calém
6 Bridges Cruise
Entree en portwijnproeverij in Quinta da Boeira (op vertoon van je Yellow Bus-ticket)
Extra info
  • 6 Bridges Boat Cruise: 11:30 , 13:30 , 15:00 , 16:30 , 18:00 ; vertrek vanuit Ribeira (halte # 5 of # 6 in de Historische Porto Tour)
  • Historische bustour door Porto: 09:00 , 10:30 , 12:00 , 13:30 , 15:00 , 16:30 , 18:00
  • Porto Castles Bus Tour: 09:45 , 11:45 , 13:45 , 15:45 , 17:45

Wijzigingsbeleid

  • Je kunt dit ticket niet wijzigen

Instructies

  • Laat je smartphoneticket zien in de bus en boot
  • Let op: je moet je ticket valideren in een van de bussen voordat je de boottocht en het wijnhuis bezoekt

Locatie

Openingstijden

Historische route van Porto
Woensdag 11:00 - 17:00
Donderdag 11:00 - 17:00
Vrijdag 11:00 - 17:00
Zaterdag 11:00 - 17:00
Zondag 11:00 - 17:00
Maandag 11:00 - 17:00
Dinsdag 11:00 - 17:00
Porto Kastelen Route
Woensdag 10:00 - 17:45
Donderdag 10:00 - 17:45
Vrijdag 10:00 - 17:45
Zaterdag 10:00 - 17:45
Zondag 10:00 - 17:45
Maandag 10:00 - 17:45
Dinsdag 10:00 - 17:45

Routebeschrijving

Praça da Liberdade
Praça da Liberdade, 4000-065, Porto
Open op de kaart

Deze pagina is automatisch vertaald. Wat vind je van de vertaling?

Beoordelingen & recensies

4.7
gebaseerd op 21 reviews
5
4
3
2
1
14
7
0
0
0
A
4 mrt. 2020
Goed
We found the bus tour enjoyable. However what was poor was neither the driver nor the tour instructions we listened too told you which stop you were coming up too so we missed some of the sights....
We found the bus tour enjoyable. However what was poor was neither the driver nor the tour instructions we listened too told you which stop you were coming up too so we missed some of the sights. The bus driver drove passed them far to quickly and refused to stop after we realised we had past where we wanted to get off.
A
4 mrt. 2020
Goed
Good number of buses and times. Excellent value. Cruise good. Port tasting good.
A
28 feb. 2020
Uitstekend
Excellent value and great introduction to the city. Highly recommend.

Veelgestelde vragen