Help

Oceanário de Lisboa + Yellow Bus Lissabon: 48-Hr Hop-on Hop-off Bus + Riviercruise

Boek in een keer en maak jouw ervaring nog rijker met deze handige combinatie van must-sees

De tekst op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Vanaf US$ 67,17 -5%

US$ 63,81

Bezoekers besparen gemiddeld US$ 9,00

Waarom deze deal?

Bespaar geld

100% digitaal

Unieke combinaties

Wat is inbegrepen

Oceanário de Lisboa: Online ticket

Een van de meest indrukwekkende aquaria ter wereld, barstensvol zeeleven

Skip-the-line toegang tot Oceanário de Lisboa
Toegang tot permanente en tijdelijke tentoonstellingen

Normale ticketwaarde: US$ 26,65

Lees de beschrijving

Yellow Bus Lissabon: 48-Hr Hop-on Hop-off Bus + Riviercruise

Leer Lissabon van binnen en van buiten kennen

48 uur toegang tot de hop-on hop-off bus en boot
Audiogids
Gratis toegang tot de Santa Justa lift en andere kabelbanen tijdens de geldigheidsduur van het ticket
Gratis toegang tot de openbare trams van Carris Lissabon tijdens de geldigheidsduur van het ticket
Kortingen op restaurants, musea, monumenten en meer

Normale ticketwaarde: US$ 40,52

Lees de beschrijving

Hoe het werkt

1

Selecteer jouw bezoekdata

Kies wanneer je wil gaan en hoeveel tickets je nodig hebt

2

Voltooi veilige betaling

Betaal met ons veilige en eenvoudige boekingsproces

3

Ontvang je tickets

Ontvang je tickets per e-mail, volg de instructies op en geniet van je bezoek!

Routebeschrijving

1 Oceanário de Lisboa
Open in Maps
Oceanário de Lisboa: Online ticket
  • Dit ticket kan niet worden gewijzigd.
Yellow Bus Lissabon: 48-Hr Hop-on Hop-off Bus + Riviercruise
  • Je kunt je ticket tot 23:59 op de dag voorafgaand aan je bezoek wijzigen.
Oceanário de Lisboa
Maandag 10:00 - 20:00
Dinsdag 10:00 - 20:00
Woensdag 10:00 - 20:00
Donderdag 10:00 - 20:00
Vrijdag 10:00 - 20:00
Zaterdag 10:00 - 20:00
Zondag 10:00 - 20:00
Oceanário de Lisboa: Online ticket

Hoe kom ik er?

  • Metro: rode lijn naar Oriente
  • Bus: lijn 5, 25, 28, 44, 708, 750, 759, 782 of 794 naar Oriente
  • Trein: Alfa Pendular- en Intercity-treinen, interregionale en regionale treinen, en de Azambuja-lijn (Lissabon-Azambuja)
  • Boot: Transtejo-boten naar Cais do Sodré of Terreiro do Paço
Yellow Bus Lissabon: 48-Hr Hop-on Hop-off Bus + Riviercruise

GELE BOOTTOCHT

  • Terreiro do Paço (Sul e Sueste Terminal)
  • Belém MAAT (Belém Veerboot)

  • Vertrek vanaf de Sul en Sueste Bootterminal van Terreiro do Paço: 11:30 UUR / 14:30 UUR / 16:30 UUR

  • Vertrek vanaf de Bootterminal van Belém: 12:30 / 15:00 / 15:30 / 17:30 UUR

  • Vertrek alleen op maandag, woensdag, vrijdag en zaterdag.
Vertrekpunten & frequentie:
  • Belém Lissabon Tour: Vertrek vanaf Praça da Figueira van 9:30 tot 17:00 (elke 25 minuten)
  • Tour Modern Lissabon: Vertrek vanaf Praça da Figueira van 9:30 tot 17:00 (elke 45 minuten)

Beoordelingen & reviews

5
2 geverifieerde klantbeoordelingen
5
4
3
2
1
2
0
0
0
0
A
Anoniem
30 mrt. 2024
Uitstekend
J
Jan,  Slowakije Slowakije
30 mrt. 2024
Uitstekend

Unieke combinaties

Combineer een aantal favorieten in Lissabon. Soms zijn dingen samen gewoon beter.

—9%

The Lisbon Pass

  1. Toren van Belém
  2. Jerónimos-klooster
  3. Hop-on Hop-off bus Lissabon

+ 1 andere must-do

3,2 (6)
Vanaf US$ 50,64 US$ 45,85

Vanaf US$ 67,17 -5%

US$ 63,81
Boek nu