Tickets voor Hop-on Hop-off Bus New Orleans

Ontdek The Big Easy in alle comfort en rust

Nieuw bij Tiqets
Ontvang je tickets via e-mail, sms en onze app
Toon tickets op je smartphone
Overzicht
Openingstijden
Vandaag:  09:30 - 17:30
Morgen:  09:30 - 17:30
Woensdag:  09:30 - 17:30
Donderdag:  09:30 - 17:30
Vrijdag:  09:30 - 17:30
Zaterdag:  09:30 - 17:30
Zondag:  09:30 - 17:30
Duur
Een rondje: 2 uur
Hoogtepunten
  • Ontdek de Big Easy met de Hop-on Hop-off Sightseeing Bussen en wandeltours
  • Wandel rond in de Franse buurt. Ontdek Bourbon Street en bezoek het New Orleans Jazz Museum
  • Stap weer op de bus en bewonder Garden District en het beroemde Lafayette Cemetery No. 1
Beschrijving

Ontdek de Big Easy op je eigen tempo met de Hop-on Hop-off Bus New Orleans. Bewonder de historische Franse buurt en Garden District tijdens deze 2 uur durende tour langs de meest iconische buurten en bezienswaardigheden. Stap uit wanneer je wilt en maak een wandeling met een gids, of helemaal zelf. Stap weer in om meer van de stad te zien; de volgende bus is nooit verder weg dan 30 minuten.

De tour begint bij Jackson Square - het historische park waar Louisiana officieel werd geannexeerd door de Verenigde Staten van Amerika. Bekijk kunstenaars, musici en verhalenvertellers op de wandelpaden bij de St. Louis-kathedraal.

Je alwetende gids vertelt je in southern-style alles over wat je ziet. Er blijft geen bezienswaardigheid onbesproken. Stap uit voor een wandeling met gids door het historische Franse gedeelte van de stad, of ontdek het helemaal op eigen houtje.

Loop langs de oevers van de Mississippi-rivier, voeg je bij de festiviteiten op Bourbon Street en bezoek de geboorteplaats van de jazzmuziek in het New Orleans Jazz Museum.

Laat je daarna verwennen door de zuidelijke zon en de met magnolia versierde straten in het Garden District.

Bewonder de enorme huizen en groene lanen op weg naar het beroemde Lafayette Cemetery No. 1.

Toon meer
Toon minder
Ticket
Ticket-kenmerken
Tickets direct geleverd
Smartphonetickets toegestaan
Wat is inbegrepen
Toegang tot de Hop-on Hop-off bussen van New Orleans voor 1 of 3 dagen, afhankelijk van het ticket dat je gekozen hebt
Engelse livegids aan boord van de bussen
Wandeltours French Quarter en Garden District (alleen met 3-daags ticket)
GRATIS Tour Map voor je zelfbegeleide tour door het elegante Lafayette Cemetery in het Garden District (1-daags & 3-daags ticket)
Wandeltour met gids door het kerkhof van St. Louis Cemetery (indien geselecteerd, anders te koop bij halte 5)
Deals en kortingen bij attracties, restaurants en winkels onderweg
Toegang tot attracties
Eten en drinken
Instructies
  • Stap in waar je wilt en toon je smartphonevoucher aan de buschauffeur. Een City Sightseeing Sales Agent wisselt onderweg je voucher in voor tickets
  • Je kunt je voucher ook bij de ticketkantoren van City Sightseeing tonen en hier je ticket ophalen - Jackson Sq (700 Decatur St) of Basin St Station Visitor Information Center (501 Basin St)

French Quarter + Garden District Wandeltour (alleen met 3-daags ticket):

  • Duur: ongeveer 45 minuten, 1,6 km
  • French Quarter Tour: vertrekt elk uur tussen 11:00 en 15:00 vanaf halte 1
  • Garden District Tour: vertrekt elk uur tussen 11:00 en 15:00 vanaf halte 12, Magazine St. & Washington Ave
Je ticket wijzigen of annuleren
  • Annuleren is niet mogelijk bij dit ticket
  • Je kunt dit ticket niet wijzigen
Locatie
Adres
Jackson Square
700 Decatur St, LA 70116, New Orleans
Belangrijke info
Gids
Engelssprekend
Rolstoeltoegankelijk
De meerderheid van de bussen is ADA Accessible met ruimte voor rolstoelen en rollators. Indien een bus niet ADA Accessible is, dan laat de volgende bus nooit langer dan 30 minuten op zich wachten
Extra info

Haltes:

  • 1) JACKSON SQUARE - 700 Decatur St (French Quarter Wandeltour, alleen 3-daags ticket)
  • 2) FRENCH MARKET
  • 3) ESPLANADE
  • 4) TREME
  • 5) BASIN ST STATION
  • 6) CANAL STREET
  • 7) RIVERFRONT at HARRAH'S CASINO - Convention Center Blvd & Poydras
  • 8) CBD - Poydras & Carondolet (Central Business District)
  • 9) LOUISIANA SUPERDOME - HYATT REGENCY - 601 Loyola Ave
  • 10) THE NATIONAL WWII MUSEUM - 945 Magazine St
  • 11) MAGAZINE STREET - Magazine St & Jackson Ave
  • 12) GARDEN DISTRICT on MAGAZINE STREET - Magazine St & Washington Ave (Garden District Wandeltour, alleen 3-daags ticket)
  • 13) MAGAZINE STREET - Magazine St & Louisiana Ave
  • 14) ST CHARLES AVENUE - Louisiana Ave & St Charles Ave
  • 15) ST CHARLES AVENUE - 2020 St Charles Ave
  • 16) MARDI GRAS WORLD
  • 17) ARTS DISTRICT - Julie St & S Peters St
  • 18) HARRAH'S CASINO
Recensies
Nog geen recensies.

Veelgestelde vragen

Wat is er allemaal inbegrepen bij deze tickets?
Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Zijn er speciale kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen, studenten en/of leraren?
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Welke betaalmethodes ondersteunt Tiqets?
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Moet ik de tickets uitprinten?
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.