Hulp
Nieuw bij Tiqets

Tickets voor Hop-on Hop-off bus Lissabon

Bekijk het beste van Lissabon met een simpele pas

Belém Lissabon Route
Vandaag open 09:00 - 19:00
Moderne route van Lissabon
Vandaag open 10:30 - 18:30
Tickets direct geleverd
Duur: Geldigheidsduur ticket: 24 of 48 uur (vanaf het moment van ingebruikname)
Rolstoeltoegankelijk
Audiogids: Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Mandarijn, Nederlands, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds
Smartphonetickets toegestaan

Je bent er klaar voor!

Gezondheids- en veiligheidsmaatregelen zijn getroffen zodat jij met een gerust hart van cultuur kunt genieten.

De content op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Wat is inbegrepen

Onbeperkt 24 of 48 uur toegang tot de hop-on hop-off bussen (afhankelijk van het ticket)
Gratis toegang tot elke tram van Carris
Toegang tot de Santa Justa-lift
Gebruik van de kabelbanen van Lissabon
Gebruik van de Aerobus
Yellow Bus kortingsboekje

Wat niet is inbegrepen

Toegang tot de bezienswaardigheden van de stad
  • Kies uit 2 opties op 2 routes, beide vol met Portugese bezienswaardigheden en activiteiten
  • Stap in en uit bij elke halte die je maar wilt en zie wat je wilt, wanneer je maar wilt
  • Inbegrepen is gratis toegang tot elke Carris-tram, de Santa Justa-lift, de kabelbanen van Lissabon, de Aerobus en een Yellow Bus-kortingsboekje

Kies uit 2 opties voor een pas voor 24 uur en zie alles wat Lissabon te bieden heeft. De hop-on hop-off bus brengt je comfortabel door een van Europa's meest oogverblindende steden. Zie alles van het prachtige Belem tot het Nation's Park, wanneer je maar wilt!

Bij alle tickets is gratis toegang tot de Carris-tram, de Santa Justa-lift, de kabelbanen van Lissabon, de Aerobus van de luchthavenbus en een Yellow Bus-kortingsboekje voor de duur van je pas inbegrepen.

Optie 1 - Belém Lissabon Tour:

Reis van het historische centrum van Lissabon naar de epische en iconische bezienswaardigheden van Belém, waar je versteld zult staan van de Portugese ontdekkingsreizen. Verken hoogtepunten zoals het Jeronimos-klooster bij de rivier de Taag, de majestueuze Toren van Belem, bovenop het water, en het vreemd gevormde Discovery-monument. Dit ticket is 24 uur geldig.

Optie 2 - Moderne Lissabon-tour:

Zie waar de lokale bevolking rondhangt en geniet! Ren door de Boheemse Chiado en Príncipe Real in Lissabon. Vanaf daar ga je naar het moderne gedeelte van het Nations Park (Parque das Nações), oorspronkelijk de locatie van Expo 98 en nu barst het van de kleurrijke, moderne architectuur, plus 's werelds grootste Oceanarium. Dit ticket is 24 uur geldig.

Geldig gedurende: 24h of 48h

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket geldig gedurende het aantal uren dat je hebt gekozen.

  • Toon je smartphoneticket aan de buschauffeur bij elke halte langs de routes van Belém Lissabon of Modern Lissabon
  • Je ontvangt een papieren ticket voor de bus. Bewaar je ticket en toon het elke keer dat je in de bus stapt
  • Alle voordelen van de hop-on hop-off tickets zijn 24 of 48 uur beschikbaar nadat je je ticket voor het eerst hebt gebruikt

Busroutes:

  • Belém Lissabon Tour: Praça da Figueira, Praça dos Restauradores, Marquês de Pombal, Avenida José Malhoa, Jardim Zoológico, El Corte Inglês, Parque Eduardo VII, Compras nas Amoreiras, Basílica da Estrela, Pilar 7, Museu dos Coches, Mosteiros dos Jerónimos Museu da Marinha, Torre de Belém, Padrão dos Descobrimentos, MAAT, Terminal dos Cruzeiros / Docas, Cais do Sodré, Praça da Figueira
  • Modern Lissabon: Praça da Figueira, Rua do Comércio, Largo José Saramago, Lissabon Cruise Terminal, Santa Apolónia, Museu do Azulejo, Oceanário, Pavilhão de Portugal, Vasco da Gama Shopping / Fil, Torre Vasco da Gama / Hotel Myriada, Campo Pequeno , Restauradores, Praça da Figueira
Belém Lissabon Route
Donderdag 09:00 - 19:00
Vrijdag 09:00 - 19:00
Zaterdag 09:00 - 19:00
Zondag 09:00 - 19:00
Maandag 09:00 - 19:00
Dinsdag 09:00 - 19:00
Woensdag 09:00 - 19:00
Moderne route van Lissabon
Donderdag 10:30 - 18:30
Vrijdag 10:30 - 18:30
Zaterdag 10:30 - 18:30
Zondag 10:30 - 18:30
Maandag 10:30 - 18:30
Dinsdag 10:30 - 18:30
Woensdag 10:30 - 18:30
  • Je kunt dit ticket niet wijzigen

Deze pagina is automatisch vertaald. Wat vind je van de vertaling?

Beoordelingen & recensies

4.5
gebaseerd op 84 reviews
5
4
3
2
1
49
31
2
2
0
A
Anoniem
10 nov. 2019
Uitstekend
Interssant
A
Anoniem
27 okt. 2019
Uitstekend
Veel gezien
A
Anoniem
19 mrt. 2019
Goed
You get what you paid for

Veelgestelde vragen

Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.