Hulp

Tickets voor Leonardo da Vinci Museum Florence: Skip the line + Hop-on Hop-off Bus

Deze tickets hebben we momenteel niet

Maar bekijk hieronder vergelijkbare tickets en andere geweldige locaties

Andere belevenissen voor: Leonardo da Vinci Interactive Museum® Florence

Dit vind je waarschijnlijk ook leuk

De content op deze pagina is deels automatisch vertaald, en kan onnauwkeurigheden bevatten.

Wat is inbegrepen

Skip the line-toegang tot het Leonardo da Vinci Museum
Toegang tot beide lijnen van de Florence City Sightseeing Open-top Bus voor 24 of 48 uur (afhankelijk van jouw geselecteerde ticketoptie)
Audiogids aan boord van de bus

Wat niet is inbegrepen

Audiogids voor het museum
Livegids voor het museum
  • Bezoek het Leonardo da Vinci Museum op elk moment van de dag en sla de lange wachtrijen over
  • Stap in en uit waar en wanneer je maar wilt, voor 24 of 48 uur lang. De hop-on hop-off bussen hebben 2 routes
  • Ontdek het Leonardo da Vinci Museum, een laboratorium vol met eigenaardigheden en experimenten

Kruip in het hoofd van een genie in het Leonardo da Vinci Museum in Florence. Het is het huis van een enorme collectie van Leonardo da Vinci's uitvindingen - sommigen zijn écht levensgroot. Ontdek daarna de rest van de stad met de hop-on hop-off bussen. 24 of 48 uur lang kun je gebruik maken van deze comfortabele dienst.

Florence's sensationele Leonardo da Vinci Museum is verdeeld in vier elementaire secties. Ontdek de eigenaardigheden, creaties en experimenten, onderverdeeld in de thema's aarde, water, lucht en vuur.

Bekijk machines gemaakt op basis van tekeningen in Da Vinci's schetsboeken en bekijk educatieve projecties over het werk en leven van de meest inventieve kunstenaar die de wereld ooit gekend heeft.

Verken daarna de rest van de stad op je eigen tempo, met dank aan de twee lijnen van de hop-on hop-off bussen.

Alles van Santa Maria Novella tot Ponte Vecchio, en van Piazzale Michelangelo tot Fiesole krijg je te zien, met audiocommentaar aan boord van de bus!

Geldig gedurende: 24h of 48h

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket geldig gedurende het aantal uren dat je hebt gekozen.

1
Ticket Inwisselpunt
Piazza di Santa Maria Novella, 50123, Florence
2
Leonardo da Vinci Interactive Museum® Florence
Via dei Servi, 66, 50122, Florence
  • Ga naar het City Sightseeing-kantoor, treinstation Santa Maria Novella, aan de handbagage-kant en toon je smartphonevoucher om je ticket voor de bus en het museum te ontvangen
  • Het kantoor is bij halte 1 van lijn A, dus je kan daar gelijk de eerste bus pakken
  • Het busticket wordt geactiveerd als je je papieren ticket ontvangt en is dan 24 of 48 uur geldig (afhankelijk van jouw geselecteerde ticketoptie)

Schema:

  • Lijn A: 09:30-16:30, bussen rijden elke 60 minuten, op zaterdagen, zon- & feestdagen elke 30 minuten
  • Lijn B: 10:30-14:30, bussen rijden elke 2 uur

Bushaltes

Lijn A

  • 1 Piazza Stazione (treinstation Santa Maria Novella, zijuitgang)
  • 2 Libertà
  • 3 Donatello
  • 4 Beccaria
  • 5 Santa Croce
  • 6 Teatro Verdi
  • 7 P. Giraldi
  • 8 Ferrucci
  • 9 Michelangelo
  • 10 Galileo
  • 11 Villa Cora
  • 12 Calza (Porta Romana)
  • 13 Pitti
  • 14 Frescobaldi
  • 15 Guicciardini
  • 16 Ognissanti
  • 17 Santa Lucia

Lijn B

  • 1 Piazzale Michelangelo
  • 2 Ferrucci
  • 3 Lungarno Serristori Demidoff
  • 4 Grazie
  • 5 Zecca Vecchia
  • 6 Lungarno l'Africo
  • 7 Righi (Ostello)
  • 8 San Domenico
  • 9 Regresso
  • 10 Fiesole
  • 11 Regresso
  • 12 San Domenico
  • 13 Righi (Ostello)
  • 14 Stadio
  • 15 Matteotti
  • 16 Libertà
  • 17 La Pira
  • 18 Leopolda
  • 19 Piazzale delle Cascine
  • 20 Shelly Cascine
  • 21 Vittorio Veneto
  • 22 Curtatone
  • 23 Soderini
  • 24 Tasso
  • 25 Porta Romana
  • 26 Macchiavelli
  • 27 Galileo
Leonardo da Vinci Museum
Zaterdag 10:00 - 19:00
Zondag 10:00 - 19:00
Maandag 10:00 - 19:00
Dinsdag 10:00 - 19:00
Woensdag 10:00 - 19:00
Donderdag 10:00 - 19:00
Vrijdag 10:00 - 19:00
City Sightseeing Office
Zaterdag 08:30 - 16:00
Zondag 08:30 - 16:00
Maandag 08:30 - 16:00
Dinsdag 08:30 - 16:00
Woensdag 08:30 - 16:00
Donderdag 08:30 - 16:00
Vrijdag 08:30 - 16:00
  • Je kunt dit ticket niet wijzigen

Deze pagina is automatisch vertaald. Wat vind je van de vertaling?

Beoordelingen & recensies

4.0
gebaseerd op 1 reviews
5
4
3
2
1
0
1
0
0
0
A
Anoniem
25 sep. 2019
Goed
Museum was boeiend, hop onn hop off waren lijnen weggevallen. Daardoor was de wachttijd te lang

Veelgestelde vragen

Dit ticket biedt eenmalig toegang tot de locatie, in combinatie met andere diensten. Je kan deze informatie vinden onder het kopje 'Wat is inbegrepen' op deze pagina.
Kortingen voor mensen uit bepaalde leeftijdsgroepen variëren per product. Informatie over kortingen kan je vinden als je jouw tickets selecteert in de checkout. Als je tickets kiest, zoek dan naar tickettypes met korting. Sommige producten hebben bijvoorbeeld een tickettype "Kind", dat specifiek voor kinderen is. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen naar de locatie als je een ticket met korting hebt gekocht.
Wij ondersteunen populaire internationale betaalmethodes, zoals Visa, Mastercard, Paypal, Alipay en iDeal. Sommige betaalmethodes zijn alleen beschikbaar in bepaalde taal- en valutacombinaties.
Je hoeft deze tickets niet te printen. Bekijk het kopje 'Instructies' op de productpagina voor meer informatie hierover. Download de Tiqets-appom toegang te krijgen tot je tickets op je telefoon - zelfs als je offline bent.