Hulp

Tickets voor Giant's Causeway dagtocht + Hop-on Hop-off Bus 48H

Deze tickets hebben we momenteel niet

Maar bekijk hieronder vergelijkbare tickets en andere geweldige locaties

Andere belevenissen voor: City Sightseeing Belfast

Er is meer te zien in de buurt

Overzicht

Hoogtepunten

  • Geniet van de Giant's Causeway Tour vanuit een comfortabele bus. Rijd langs Cushendall, Glenariff en Cushendun en maak foto's bij twee kastelen
  • Krijg toegang tot Bushmills' Whiskey Distillery Visitor Center
  • 48 uur lang toegang tot de hop-on hop-offbussen van de Belfast Sightseeing Tour en bekijk bezienswaardigheden zoals HMS Caroline, Titanic Belfast, Salmon of Knowledge en nog veel meer

Beschrijving

Veel wensen, weinig tijd? Met dit coole combiticket bezoek je de adembenemende Giant's Causeway en Antrim Coast met gids, én krijg je 48 uur onbeperkt toegang tot de hop-on hop-offbussen van de Belfast City Sightseeing Tour!

Bekijk alle bezienswaardigheden en bespaar geld met deze 2-daagse Giant's Causeway Day Tour en City Sightseeing pas.

Giant's Causeway Tour

Deze fascinerende trip vertrekt om 09:15 vanuit Belfast, en je wordt om 18:30 op dezelfde plek weer afgezet. Maak foto's bij Carrickfergus Castle en Dunluce Castle, ga naar binnen bij het Bushmills Whiskey Distillery Visitor Center - de oudste nog in gebruik zijnde distilleerderij in Ierland - en rijd door de schattige dorpjes Cushendall, Glenariff en Cushendun. Ook krijg je de kans om over de beroemde 30 meter hoge Carrick-a-Rede-brug te lopen (dit is niet inbegrepen bij je ticket en weersafhankelijk).

Neem je eigen lunch mee en kleed je warm aan. Het kan het hele jaar door ijskoud worden in Belfast.

Belfast City Sightseeing Hop-on Hop-off Open-top bustour

Bezoek alle mooie plekjes van Belfast met de hop-on hop-offbussen. Stap in en uit zo vaak je maar wilt en ontdek Titanic Belfast, het Big Fish-beeld (Salmon of Knowledge), Customs House, HMS Caroline, de botanische tuinen en nog veel meer!

Ticket

Geldigheid

Geldig gedurende: 48h

Eenmaal geactiveerd, is jouw ticket 48 uur geldig.

Wat is inbegrepen

Causeway Tour in een luxe bus
Bezoek aan Bushmills Distillery
Bezoek aan Dunluce Castle
48 uur onbeperkt toegang tot de hop-on hop-offbussen

Wat niet is inbegrepen

Toegang tot de loopbrug Carrick-a-Rede alleen tegen extra betaling van £7.00 (£3.50 voor kinderen) en als het weer het toelaat
Extra info

Haltes Rode Lijn

  • 1  Castle Place
  • 2  Customs House
  • 3  Odyssey Arena
  • 4  HMS Caroline
  • 5  Titanic Belfast
  • 6  Parliament Buildings
  • 7  Belmont Road
  • 8  Holywood Road
  • 9  Lower Newtownards Road
  • 10  St George's Market
  • 11  Belfast City Hall
  • 12  Great Victoria Street
  • 13  Dublin Road
  • 14  Shaftesbury Square
  • 15  University Road
  • 16  Eglantine Avenue
  • 17  Falls Memorial Garden
  • 18  Falls Road
  • 19  International Wall Murals
  • 20  Spectrum Tourist Information Centre
  • 21  Shankill Memorial Garden
  • 22  Crumlin Rd
  • 23  Donegall Street

Stops Green Line (May-September)

  • 1  Belfast Castle
  • 2  Cavehill Country Park
  • 3  Carrickfergus Castle
  • 4  Carrickfergus Town and Carrickfergus Marina
  • 5  Belfast Zoo

Wijzigingsbeleid

  • Je kunt dit ticket mogelijk wijzigen

Instructies

  • Ga naar het kantoor van Irish Tour Tickets op 10 Great Victoria Street, vlak bij Great Victoria Street Station en naast Subway. Toon hier je smarthponevoucher en ontvang je buspas voor de hop-on hop-offbussen en je ticket voor de Giant's Causeway Tour
  • Je kunt vanaf 08:45 inchecken voor de Causeway Tour, vertrek is om 09:15, vanaf de hierboven omschreven plek. Wees op tijd! Je bent om 18:30 weer terug in Belfast
  • Je moet de Causeway Tour doen op de dag waarop je geboekt hebt. Je kunt de hop-on hop-offbussen de dag ervoor gebruiken, op de dag zelf, en de dag erna - 48 uur in totaal

Locatie

Openingstijden

Hop-on Hop-off Bus
Zaterdag 10:00 - 16:30
Zondag 10:00 - 16:30
Maandag 10:00 - 16:30
Dinsdag 10:00 - 16:30
Woensdag 10:00 - 16:30
Donderdag 10:00 - 16:30
Vrijdag 10:00 - 16:30

Routebeschrijving

City Sightseeing Belfast
10 Great Victoria Street, BT2 7BA, Belfast
Open op de kaart

Beoordelingen & recensies

4.7
gebaseerd op 3 reviews
5
4
3
2
1
2
1
0
0
0
K
12 jun. 2019
Uitstekend
Excellent tour including all attractions. Would definitely recommend!!
A
14 mei 2019
Uitstekend
A light-hearted commentary to spice up and entertain on a long journey. It was a well rounded event that was fun, energetic, & relaxing. A lovely tour for all ages. Nicely done to our all male...
A light-hearted commentary to spice up and entertain on a long journey. It was a well rounded event that was fun, energetic, & relaxing. A lovely tour for all ages. Nicely done to our all male crew.. we left the next day, so did not get to use the hop on hop off portion of the pass. We did not know you had to hail the bus to get it to stop at the designated bus stop, was disappointed at this, because the young male we asked for directions did not inform us of this. The 10-4:30 window to use the tickets needs to be 8-8 in my opinion, to allow people tone to go places and get a ride back.
L
19 jun. 2018
Goed
Our guide (Garry) and driver (Kevin) were great, funny and friendly. The tour was great and we enjoyed discovering other little places like the Old Bushmill Distillery and we appreciated the ride...
Our guide (Garry) and driver (Kevin) were great, funny and friendly. The tour was great and we enjoyed discovering other little places like the Old Bushmill Distillery and we appreciated the ride along the coast to end our day. It was just a little bit expensive because we had not enough time to use the Hop-on Hop-off Bus because of the opening hours, but I would recommend anyway.

Veelgestelde vragen