Ajuda

Tiquets per a Lufthansa Express Bus Munich Airport - City

Arriba directament al centre de la ciutat de Munic amb l'autobús exprés de l'aeroport

Estació principal de Munic a l'aeroport
Obert avui 05:15 - 20:00
De Munic a l'aeroport de Schwabing
Obert avui 05:30 - 20:30
Aeroport a l'estació principal de Munic
Obert avui 06:30 - 22:30
Lliurament d'entrades immediat
Entrades a l'smartphone
Accessible amb cadira de rodes

Part del contingut d'aquesta pàgina s'ha traduït automàticament i pot contenir imprecisions.

Què s'inclou

Trasllat en autobús (individual o d'anada i tornada) entre l'aeroport internacional de Munic (terminal 1, terminal 2 o centre de l'aeroport de Munic) i la ciutat de Munic (estació central o Schwabing/Nordfriedhof)
  • Viatja directament des de les terminals de l'aeroport de Munic fins al nord de Munic (Schwabing) i l'estació central de Munic
  • Amb sortida cada 30 minuts des de l'aeroport, no hauràs de preocupar-te pels retards
  • Aprofita la connexió WiFi gratuïta a bord i l'espaiosa cabina amb una àmplia sala d'emmagatzematge per a l'equipatge

Amb l'arribada i l'arribada directament davant de la terminal, prendre el Lufthansa Express Bus no podria ser més fàcil. Els autobusos surten cada 30 minuts i et porten directament a Munic Hauptbahnhof (l'estació principal) i Munic Nord (Schwabing) per a qualsevol viatge posterior.

Oblida't de l'estrès que suposa canviar els costos dels taxis i dels Uber, i utilitza el wifi de l'autobús per planificar el teu viatge mentre et dirigeixes a la ciutat. Els viatges a Munic i Hauptbahnhof duren uns 45 minuts, i els viatges a Munic Nord duren uns 25 minuts.

Cada 60 segons s'actualitza un mapa en directe del parador de l'autobús, de manera que sempre sabràs quant de temps hauràs d'esperar abans que arribi el teu autobús.

1
Parada d'autobusos de Munic Nord / Schwabing
Ungererstraße 128, 80805, Munic
S'obre en una finestra nova

Mostra el tiquet de l'smartphone al conductor.

Parades d'autobús:

  • Estació central de Munic/ Zentrum
  • Munic Nord / Schwabing (Ungererstraße, cantonada Schenkendorfstraße, al costat del cementiri de Nordfriedhof, a prop de l'estació de metro de Nordfriedhof) (veure mapa)
  • Aeroport, Terminal 2
  • Aeroport, Terminal 1, Zona A
  • Centre Aeroportuari (MAC)
  • Aeroport, Terminal 1, Àrea D

Els viatges a Schwabing/Zentrum des de l'estació central de Munic (Zentrum) duren uns 45 minuts, fins a Schwabing/Zentrum uns 25 minuts.

Operated by:

Autobus Oberbayern GmbH (new)
Registered address: Luisenstrasse 1, 80333, München, DE

Contact details:

Reach out to the Tiqets Help Center, we act as a contact on behalf of the activity supplier

Estació principal de Munic a l'aeroport
Dissabte 05:15 - 20:00
Diumenge 05:15 - 20:00
Dilluns 05:15 - 20:00
Dimarts 05:15 - 20:00
Dimecres 05:15 - 20:00
Dijous 05:15 - 20:00
Divendres 05:15 - 20:00
De Munic a l'aeroport de Schwabing
Dissabte 05:30 - 20:30
Diumenge 05:30 - 20:30
Dilluns 05:30 - 20:30
Dimarts 05:30 - 20:30
Dimecres 05:30 - 20:30
Dijous 05:30 - 20:30
Divendres 05:30 - 20:30
Aeroport a l'estació principal de Munic
Dissabte 06:30 - 22:30
Diumenge 06:30 - 22:30
Dilluns 06:30 - 22:30
Dimarts 06:30 - 22:30
Dimecres 06:30 - 22:30
Dijous 06:30 - 22:30
Divendres 06:30 - 22:30
  • Pot ser que puguis reprogramar la visita. Posa't en contacte amb el servei d'atenció al client per obtenir més ajuda.

Valoracions i ressenyes

4.5
basat en 2 ressenyes
5
4
3
2
1
1
1
0
0
0